Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ενδεικτικη,μετα απο πολθ καιρο ειπα να γραψω μια κριτικη(εχω πολλες στο μυαλο μου αλλα παντα βαριεμαι να γραψω με αποτελεσμα να ξεχναω ειδικα ονομα κοπελας_)---
Αυτη ειναι προσφατη οποτε ολα οκ!!!
Μετα απο ξενυχτι τραβηξαμε προς μεταξι με φιλο,επειδη βαριεμαι να τσεκαρω ολα τα σπιτια...σκαλες,αναμονη κτλ,...και αφου δεν βρηκα κατι καλυτερο κατεληξα στο εν λογο ιδρυμα.
Αναμονη ελαχιστη ηταν ηδη 0¨400,οποτε δεν ειχε κ κοσμο,τσατσα οκ δεν ενοχλησε κ το δωματιο ειναι ενταξει.
Στα του αγωνα η γκαμπυ αν κ εχει ανυπαρκτο βυζι εχει ολα τα αλλα,κωλαρακι σουπερ κ σωμα ετσι οπως συνηθως το γουσταρω,κορμι βολικο να το βαλεις οποια σταση θες!
Εδω τελειωνουν τα θετικα...λιγομιλητη οκ μεχρι ενα βαθμο το καταλαβαινω αλλα παρα ειναι,
το χειροτερο οπως κ να θες να την γαμησεις θα βαλει το κορμι ετσι ωστε να χεις την ελαχιστη ευκαιρια να την σφυροκοπησεις καλα!!!
στο πισοκολητο θα φερει το κωλο της κολητα μην χαριζοντας ουτε 5εκ,να σπρωξεις,απο πανω θα σε κραταει με χερι στην κοιλια ωστε να μην εχεις βαθια διεισδυση...ιεραποστολικο θα σε κλειδωσει με τα ποδια(πηγα δυο φορες σε μια βδομαδα),οκ δεν την εχω 25εκ αλλα ουτε κ averange μεγεθος μεγαλη κ αρκετα χοντρη,αλλα αυτο δεν δικαιολογει σε οποια σταση να την εβαζα με πονηρια να μου την φερει.
καταλαβαινω εως εκεινη την ωρα μπορει να χαν περασει κ 20-50...αλλα το 15αρι δεν μου περισευε.
Παρολο τα αρνητικα δεν το θεωρω τελειως πεταμενο,γιατι εχει ωραιο κορμι,και καλη αισθηση -
Αν θα ξαναπηγαινα παιζει αναλογα τα κεφια.
Θα μπορουσε ναταν ενα καλο στανταρακι.αν αλλαξει τακτικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2015
"ιεραποστολικο θα σε κλειδωσει με τα ποδια" σταση UFC η ζουζιτσο Ναι! απο δω και περα θα τη λεμε,χαχαχαχαχα! δυστηχως αυτο με το κλεψιμο στο γαμησι εχει παραγινει απο πολλες κορασιδες και μη:jerkingΛύπηκαι δε τη εχω και μεγαλη 13,5cm),ειδικα μεταξι που παω τα τελευταια 3 χρονια
14 Ιουλίου, 2015
ΟΚ Μοθ χει τυχει πολλες φορες να βαζει χερι σε αλλα μπουρδελα για να μην την βαζω μεσα ολη,η να χει βαλει τοση κρεμα που να μην νιωθω τιποτα...οκ με 10-15ε δεν εχω σουπερ απαιτησεις...αλλα ειδικα στο πισωκολλητο δεν μου αφησε ουτε 1 εκατοστο..τεσπα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2