Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488318
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σύντομο πέρασμα από Αθήνα για δουλειές. Το αεροπλάνο έφευγε απογευματάκι και καθώς ξεμπέρδεψα από το προηγούμενο βράδυ με τις δουλειές ειχα το πρωί κενό και είπα να το εκμεταλλευτώ. Κοιτάζωντας τις φωτό στην βάρδια πιο πολύ φτιάχτηκα για την Ινγκριντ αλλά στο σαλονάρισμα η Εβελίνα είχε ένα πολύ καβλιάρικο βλέμμα και άλλαξα γνώμη. Μελαχρινή Ρουμάνα η Εβελίνα, στις φωτό που έχει στο site μου φαίνεται σαν να έχει μεγαλύτερα βυζιά. Μαυρισμένη ιδανικά και γενικότερα αν και δεν μπορείς να πεις ότι κάποια χαρακτηριστικο της είναι φανταστικοκορυφαίο δεν έχει επίσης και κανένα μειονέκτημα. Γλυκὀ προσωπάκι, 24 ετών.

Σχετικά με το δωμάτιο όλα καλά. Συσκευασμένες πετσέτες και παντόφλες. Η πετσέτα λίγο μικρή αλλά χέστηκε η Φατμέ. Έκανα ντουζάκι γιατί πολύ ζέστα στας Αθήνας και περίμενα ξαπλωμένος την κοπέλα στο κρεβάτι. Έχει και καναπέ το δωμάτιο για όσους είναι λάτρεις.

Μπαίνει η κοπέλα, κάθεται στην άκρη του κρεβατιού, κοιτάζοντας τον καθρέφτη, και πηγαινω και κάθομαι από πίσω της και τρίβομαι. Βυζί φοβερό στην αίσθηση και ρώγα ευαίσθητη. Σηκώνομαι και καθώς κάθεται πηγαίνω και της τον καρφώνω στο στόμα και έδειχνε να της αρέσει. Δεν αφήνει δάχτυλα και γλειψιματα κάτω. Το μουνάκι πάντως φοβερό στην όψη και μοσχομυριστό. Μετά από γλείψιμο και φιλιἀ στα πέριξ αρχίζει η διείσδυση με εμένα όρθιο από πάνω και αυτήν ξαπλωμένη στην ακρη του κρεβατιού. Επόμενη στάση doggie όπου και ήρθε το τέλος.

Συνολική διάρκεια κανά τέταρτο-εικοσάλεπτο. Δεν θα πάρει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες η κοπἐλα αλλά ανταποκρίνεται καλά στις δικές σου. Δηλαδή δεν προσπάθησε να με φιλήσει αυτή αλλά όταν την φίλησα φιλούσε και αυτη και με γλώσσα. Δεν μου βγαζε δηλαδη την αίσθηση κάποιων άλλων που λες και σου κἀνουν χάρη που τις φιλάς. Το ίδιο και με τα χάδια και με τα γλειψίματα.

Εμένα η συνέρευση ήταν γενικά σε GFE πλαίσια αλλά σε κάποια σημεία την επιασα και από το λαιμό και απο το πρόσωπο και δεν είχε ιχνος δυσαρέσκειας. Οχι πως τρελάθηκε και άρχιζε να στάζει το μουνάκι της και τέτοια ωραία αλλά η συμπεριφορά της εκανε να κυλάει ομαλά η όλη φάση.

Σοσιαλ στο τελος ελάχιστο όπου της είπα να ανέβει μια βολτα από Σαλονίκη και μου είπε οτι παει όπου την στέλνουν, γλωσσοφιλάκι και αντίο.

Συνολικά εγώ έμεινα ικανοποιημένος. 50 ευρώ μεν αλλά δεν ξενέρωσα με τίποτα και γαμησα μία πολύ ωραία μουνάρα. Ειναι νομίζω safe επιλογή και αν ξαναβρεθώ θα επισκεφτώ ξανά με κάποιο πρόγραμμα να δούμε και από εκεί εντυπώσεις. Το μουνάκι αυτό κάπως πρέπει να το γλείψω Γλώσσα

Χαμάτε γιατί χανόμαστε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού