Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η κοπέλα που αντίκρυσα , μου θύμισε τις πιρφορομαλακίες που κάναμε για να εντυπωσιάσουμε τις συμμαθητριες στο λύκειο και ως συνήθως οι πλατωνικές καψούρες οδηγούσαν σε ένα πεοτρίψιμο με εκκένωση στο μαξιλάρι...
...τέλοσπάντων, ερωτεύσιμο προσωπάκι κανονικό σώμα , είναι η φαινοτυπική περιγραφή της...
...μου μάλασσε το πέος ενώ της άγγιζα την αιδοιική σχισμή και της φίλαγα τους γλουτούς στη συνέχεια την ανέβασα επι του πέους , θώπευα τους μαστούς της , μέχρι η κόπωση προσπαθείας της να την αναγκάσει να στηθεί στην παθητική κυνική στάση με εμένα εκ των όπισθεν να την κολποσκοπώ μέχρι την σπερματέγχυση...
...απο τον ομολογουμένως όμορφο χώρο του ανακαινισμένου πορνείου , βρέθηκα να αναδεύω το συνουσιοπιοειδές με το γαστριμαργιοπιοειδές απο των βρώση ενός φαλάφελ στην πλ.βάθης.
εκεί ένας κοιλαράς πάκης καυλάντιζε με τις πρεζουδες πόρνες και με κανα δυο μελαμψές απο τα βάθη της ασίας με ευρωπαϊκή αμφίεση...ειδυλλιακό σκηνικό !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2015
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2015
Sans Elysee και βάλε . Plaz Vathis ( με Γαλλική προφορά) απόπατος grande πλέον Κεφάλι σε τοίχο! . Μεταξύ Ντούρου-ντούρου
και πλατείας μεταφέρθηκε το ασκέρι του Εθνικού αρχαιολογικου μουσείου .
Ανοιξε πάλι ο οίκος ?
Θαρρώ πως ήταν κλειστός επι μακρόν .
Πάντως το "χτύπα-φεύγα" συστημα , χωρίς την συναισθηματική εμπλοκή είναι Η λύση (το τονίζω)
για την εξέλιξή μας σε ενα καλύτερο επίπεδο (σαν αρσενικό αρχέτυπο πάντα) ποιοτικότερο .
Το τελευταίο για άλλη στιγμή.

ΕΥΓΕ ΑΓΑΠΗΤΕ Καπέλο
13 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τιμή μου το σχόλιο σας και κυρίως το ότι αρχίζουμε να συνεννοούμαστε

τα σέβη μου Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2