Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον,

Σε γενικες γραμμες δεν γαμαω πουτανες, αλλα τις επισκεπτομαι αραια και που, ναβγαλω την καυλα μου με οτι γουσταρω εκεινη την στιγμη (οτι και αν σημαινει αυτο για τον οποιονδηποτε συναγωνιστη).

Νωρις το απογευμα λοιπον, περναω να ριξω 1 ματια στο μεταξι...το συγκεκριμενο δελο το ξερα απο οταν εκανα τις καταθεσεις μικροτεροσ σε ηλικια...
Σκαει μυτη το MILFAKI....δηλωνει οτι ειναι απο Ρωσια και ανακοινωνει το προγραμμα η τσατσα....για το προγραμμα δεν δινω και πολυ σημασια, καθ οτι ηθελα απλα...1 καλη βαθεια πιπα και ελευθερα πιασηματακια....δεν ητανε ασχημη η -λιγο- σιτεμενη πουτανιτσα...αλλα ελεγα να παω για πιο φρεσκο πραγμα...Λεγοντας δεν ειναι ασχημη...ολα ητανε σχετικα στην θεση τους...με της καμπυλες να μην εχουν κατακορυφη βαρυτητα...αλλα το πορνηδιο αν και καμπυλωτο, ηταν κοντουλη. Οποτε ειπα να την κανω...ως μια καλη πουτανα ομως...μου εριξε το βλεμα του γουσταρω...μοθ ετριψε το καυλι πανω απο το παντελονι...και στην κυριολεξια..με τραβαγε να μπω μεσα...ε...δεν ηθελα και πολυ παραπανω απο αυτα...(καθ οτι μου αρεσουν και τα μιλφακια και τα ρωσιδακια)...της λεω οτι θελω 1 πολυ καλη πιπα και ελευθερα....οτι γουσταρεισ μου λεει...

Μπαινω, γδυνομαι και η Ρωσιδα ερχεται.....αρχιζει τα χοθφτωματακια της και τα φιλακια της στο σωμα ,ρωγες και λοιπα...αλλα...μου αρεσει πιο πολυ το μπουτσ και το ςπιθετικο απο μερους μου...ετσι την γδυνω εγω..οπως ειμαστε ορθιοι και οι 2....οσοσ την γδυνω και τηνχουφτωνω σε ολες τις τρυπες...οσπυ να μου βγαλει το εχωρουχο η ψωλα μου ειναι ηδη τεντα...μου φοραει το σκουφακι και αρχιζει 1 αργο πιπωμα(χωρις δοντιακαιμαλακιες)....δεν την αφησα πολυ..καθ οτι ηθελα να την κανω να μουσκεψει...οποτε την βαζω να μισο-ξαπλωσει με ορθανοιχτα τα ποδια και αεχιζω να τησ μαλακιζω το μουνι και να την δαχτλιαζω, ενω παραλληλα βρομολογω περι του οραιου ξυρισμενου αιδιου της...μπαινει και αυτη στο παιχνιδι και μοθ μαλακιζει τηντσαπου και τα παπαρια...απο αυτο το σημειο και περα, δεν μπορω να πειργαψω πολλα, διοτι ειναι στην κυριολεξια (χωρις καμια διαμαρτυρια απο μερουσ της,μονο οταν μετα το 10λεπτο πιπας και mouthfuck,μου ζηταγε νατην παρω στα 4 γιατι ειχε κουραστει η ψωλα....αλλα εγω...απαξιοτικα...συνεχιζα το χαβαμου νατην μπουκωνω αλλυπητα)¨μπουκομα, δεεπτηροατ,μοθτηφθψκ,μαλακια στα ενδιαμεσα....η κατασταση κρατησε κανα20λεπτο,ωσπου να τελειωσωστο στομα τηςενωπου επαιζε τα παπαρια. Συνοψιζοντας, πολυ καλη η υπηρεσια που πηρα δεν εχω κανενα παραπονο και για αυτα που ζητησα και για τα ελευθερα πιασιματα. Τομονο μειον, οτι ψιλο-καηκε η πουτσα μου σε 1 σημειο, διοτι απο το πλυ γλειξε και ενδιαμεσες μαλακιες παληνφρομησης...στερεψε το λυπαντικο του σκουφου..εμμμμ δερμα/πλαστικο/τριψιμο...επομενο....αλλα ολα οκ!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Σάρα
GiannisKolobaras
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
102
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού