Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
«Γεια σας!», ευχήθηκα διασχίζοντας τον διάδρομο. «Καλημέρα! Ελεύθερο στοματικό, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, εξήντα εννιά, κώλο, δέκα ευρώ.», ευχήθηκε με τη σειρά της η υπηρεσία, προχωρώντας αμέσως στην ενημέρωσή μου. «Γεια σουουου!», εμφανίστηκε μια νέα, μπικινοφορούσα γυναίκα, με καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, μετριοκαλό πρόσωπο με μία ελιά στο δεξιό ζυγωματικό (και όχι στο άνω χείλος — όχι πως είχε κάποια σημασία, χε χε χε), μικρό στήθος, κανονικό κορμί. «Φουλ πρόγραμμα, η Χριστίνα...», συνόψισε σε δύο λέξεις η τσατσά. «Τι κάνεις;», με ρώτησε η πόρνη — η οποία κάτι μου θύμιζε. «Καλά». «... είναι πολύ καλή στο δωμάτιο!», ολοκληρώθηκε η παρουσίαση. «Οκέι... (ψιθυριστά) Ευχαριστώ πολύ!», είπα και σηκώθηκα. «Να 'σαι καλά!», ευχήθηκε η υπηρεσία και γύρισε προς το κουζινάκι. «Θα περάσω!», βιάστηκα να διευκρινίσω. Τότε γύρισε προς το μέρος μου και αφού πήρε το χαρτονόμισμα έδειξε προς την αντίθετη πλευρά του διαδρόμου. «Πήγαινε... Μέσα, εκεί!».
«Εκεί», δεν περίμενα πολύ — κανένα δίλεπτο, μπορεί και λιγότερο. Πρόλαβα όμως ν' αναρωτηθώ: «Την έχω πάρει, ρε πούστη, αυτήν τη Χριστίνα;... 'Εχω την εντύπωση, μαλάκα, πως πρέπει να την έχω πάρει...» (Πιπέρι!...).
«Τακ-τουκ τακ-τουκ τακ-τουκ...», άκουσα τακούνια να πλησιάζουν. Η πόρτα άνοιξε κι η περί ης ο λόγος εισήλθε. «Πρέπει να έχουμε περάσει μαζί», της είπα καθώς εκείνη, έχοντας γονατίσει πλάι μου και χωρίς να είχε βγάλει το μπικίνι της, επιχειρούσε να μου φορέσει την καπότα. «'Οχι», ήταν η απάντηση. Τέλος πάντων, η πίπα της δεν ήταν άσχημη, αλλά αργότερα το προφυλακτικό χρειάστηκε να το αλλάξουμε, μ' ένα απ' τα δικά μου, μιας και είχε πάρει αέρα. Χουφτώματα, χαϊδέματα, αλλά και μουνοδάχτυλο δεχόταν κανονικά. Τη γάμησα πισωκολλητά γονατιστά —αφού πρώτα άλειψε με κρέμα το αιδοίο της— για μερικές δεκάδες ψωλιές, νιώθοντας ικανοποιητικά την πρόστριψη, μέχρι που μην μπορώντας να κρατηθώ άλλο, έχυσα...

ΥΓ: Τελικά είχα περάσει μαζί της —τότε χρησιμοποιούσε τ' όνομα Κλαούντια—, στον όροφο της Ιάσονος46! Μου το θύμισε, στην «ημερήσια ενημέρωση», ο Dude007...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα (πρώην Κλαούντια)
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού