Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαινω στο σπιτακι κ μου λεει η τσατσα εχουμε καινουργια κοπελα ελληνιδα πολυ καλη στο κρεβατι,περιμενε λιγο τωρα κανει μπανιο κ ερχεται σε λιγο Μεγάλο χαμόγελο.Περιμενω 5 λεπτα κ ερχεται η Ιουλια ,μαυρομαλλα με μεγαλα φυσικα βυζια ΜατάκιΜατάκιΈρωταςΈρωτας ωραιο σωμα λευκη επιδερμιδα.Μου λεει τα προγραμματα παιρνω το απλο των 30,κ μπαινω στο δωματιο.Μπαινει αυτη μ λεει τι κανεις ολα καλα?μια χαρα της απανταω,και ξεντυνομαι αφου εχω γινει καγκελο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Αρχιζει μια πιπα στα ορθια πολυ καλη ,και μετα απο κανα 5 λεπτο της λεω ελα να αρχισουμε,πλαγιαζει αυτη κ ερχομαι απο πανω της και την πηδαω δυνατα και γλυφω και τις φυσικες βυζαρες της ,η κοπελα γουσταρε κ ουρλιαζε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μετα της λεω ελα συ απο πανω κ αρχιζει να με καβαλαει δυνατα και να φωναζει ετσι ετσι μωρο μου αχ αχχχ και αλλα τετοια ωραια Ματάκι Μεγάλο χαμόγελο.Τριτη σταση της λεω στα στηθει στα ορθια και εγω απο πισω να της το βαζω δυνατα ,και αυτη να φωναζει ετσι συνεχισα κανα 5 λεπτο Κατσικογάμης ωσπου τελειωσα μεσα της Ματάκι Μεγάλο χαμόγελο.Εφυγε με χαμογελο και με χαιρετησε λεγοντας μου να ξαναρθεις ε? Ματάκι Μεγάλο χαμόγελο.
Πολυ καλη για ελληνιδα Χμμμ; Χμμμ; ΚουλΚουλ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιουλία
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2015
χορτασες βυζι, λιγουρη Κωστακη σσ,,,που να βρεις στα γυφτακια μεγαλο βυζο Κατσικογάμης
12 Ιουλίου, 2015
@kostakis_ss,πολλά τα 30€ ναούμε...Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2