Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Χριστίνα την είχα βάλει στόχο εδώ και κανα μήνα αλλά απ'ότι κατάλαβα βράδι δουλεύει μόνο Παρασκευή και Σάββατο Money MouthΣπασίκλας οπότε γύρω στις 03:30 έκανα ένα πέρασμα από αυτό το πολύ ρομαντικό τσαρδί Μεγάλο χαμόγελο.Πρόκειται για ένα μιλφ με τσιγγανοειδές πρόσωπο και λευκή επιδερμίδα Ναι!Ναι!,2αρι βυζί και αφράτη κωλάρα Γλώσσα.Ο τσάτσος που μου θύμισε τον μακαρίτη τον αυλωνίτη μου είπε πως η κοπέλα κάνει φουλ πρόγραμμα και υπάρχει ανέση χρόνου,κατέθεσα το 1/3 της ανάληψης που είχα κάνει και πέρασα στο δωμάτιο.Γενικά ήταν σε καλό επίπεδο,εκτός από το πάτωμα που παίζει να έχει μήνες να καθαριστεί Θυμός.Μετά από λίγο μπήκε μέσα και η λευκή τσιγγάνα και ξεκίνησα να την γλείφω στον λαιμό και στα καυλωμένα βυζάκια της,ενώ εκείνη μαλάκιζε τον πούτσο μου.Της αφαίρεσα το στρινγκ και ξεκίνησα να γλέιφω με μανία τον πεντακάθαρο μουνί της.Έδειξε να το γουστάρει πολύ και σε κάποια φάση άρχισε να μου χαιδεύει το καυλί με την πατούσα της Γλώσσα.Είχα κατακαυλώσει μιας και μου τον έπαιζε έτσι ενώ εγώ την τρέλαινα στο γλειφομούνι.Μόλις κατάλαβα ότι είχε γίνει μούσκεμα ξεκίνησα να τον τρίβω ακα στο μουνάρα της αλλά δυστυχώς πριν προλάβω να κάνω την κίνηση ματ μου είχε φορέσει την καπότα ΛύπηΛύπη.Την έπιασα από τα μαλλιά και την γάμησα σκληρά ενώ εκείνη κρατούσε τα κωλομέρια μου και μ'έσπρωχνε μέσα της.Δεν αλλάξαμε στάση και τέλειωσα έτσι.Με καληνύχτισε και αποχώρησε,ενώ ήμουν ήδη στο δωμάτιο γύρω στο 25λεπτο.Λόγω της καλής χημείας που είχαμε ποντάρω ότι η γκόμενα πρέπει να είναι ρουμούνα Εμμμμ και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα είναι όσο ρομαντική γουστάρω Ναι!Μεγάλο χαμόγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.235
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού