Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 312125
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είσοδος 15 ευρώ με ποτό, ποσό ευκαταφρόνητο ιδίως για τις ημέρες που διανύουμε και θα το εξηγήσω παρακάτω αυτό.
Μπαίνουμε στο μαγαζι, αρκετοι πελάτες μιάς και ήταν Σάββατο βράδυ, όπως και αρκετά κορίτσια ίσως και πάνω από 20 με έναν πρόχειρο υπολογισμό, όπως και 2-3 σφιγγάδες-χορευτές. Το μαγαζί σχετικά μικρό αλλά συμπαθητικό. Περιμένουμε γύρω στα 15 λεπτά στο μπάρ μέχρι να μας βρούν τραπέζι. Να σημειώσω πως είχα εντοπίσει 1-2 άδεια τραπεζάκια με την επιγραφή reserve τα οποία δέν γέμησαν ποτέ. Δέν κατάλαβα ποτέ γιατί περιμέναμε τόση ώρα. Money Mouth
Καθόμαστε λοιπόν στο τραπεζάκι και παραγγέλνουμε τα ποτά μας. Δέν περνάνε 2-3 λεπτά και αμέσως έρχονται κάποια κορίτσια.
"Παμε για χορό?" ήταν η μόνη λέξη που άκουσα απ'όλα τα κορίτσια όλο το βράδυ. Ναί οι κοπέλες ήταν όλες η μία πιο μουνάρα απο την άλλη και ο μέσος όρος ομορφιάς αρκετά πιο πάνω απο τα άλλα στριπτιζάδικα που έχω επισκεφτεί, αλλά δέν μπορείς με το καλησπέρα να λές στον πελάτη "παμε για χορό". Δυστηχώς όλο το βράδυ όλες ερχόντουσαν και λέγανε μόνο αυτό σαν τους ζητιάνους στα φανάρια που λένε "θα μου δωσεις 1 ευρω?". Μεγάλο χαμόγελο
Άμα δεν κάτσεις λίγο στα πόδια του πελάτη, να του πείς 2 μαλακίες, να μυρήσει το άρωμα σου και να σε χουφτώσει και λίγο, πώς περιμένεις να ανάψει και να σου σκάσει περισσότερα για χορούς-πριβέ. Προσωπικά ξενέρωσα πολύ με αυτήν την κατάσταση και αισθανόμουν σάν ένα πορτοφόλι που πρέπει να το αδειάσουμε. Θυμός
Όι περισσότερες για να μήν πω όλες το παίζανε ντίβες και καμία δεν καθόταν στα πόδια του πελάτη παρά μόνο αν αυτός την κέραγε ένα ποτό. Άν ήθελα απλά να κοιτάω, χάζευα καμία τσόντα ή πήγαινα σε κανένα κλάμπ. Εδώ ήρθα να πιώ το ποτό μου με την παρέα μου, να χουφτώσω λίγο και να κάνω και κανέναν χορό. Δυστηχώς δέν κατάφερα να αγγίξω καμία μιάς και όλες τραβιόντουσαν διακριτικά.
Αυτός λοιπόν ηταν και ο λόγος που βαθμολόγησα με 2 την Σχέση ποιότητας-τιμής/κόστους μιάς και δέν βρήκα που αλλόυ να διατυπώσω το ξενέρωμα μου. Εξού και ο λόγος που τα 15 ευρώ τα θεωρώ πολλά για οφθαλμόλουτρο και μόνο.
Στα καλά της βραδιάς θα αναφέρω τα πολλά, ωραία και παράλληλα θεατρικά σόου με το καλύτερο για μένα σόου να είναι αυτό με τους πυροσβέστες και μία πελάτισα του μαγαζιού στην πίστα μιάς και θύμιζε αρκετά αυτά που βλέπουμε να γίνονται στην Αμερική.
Επίσης να αναφέρω πως οι γυναικείες παρέες - πελάτησες του μαγαζιού ήταν πάρα πολλές σε σημείο που σε κάποια φάση της βραδιάς να εντόπιζα όσες παρέες αντρών και τόσες παρέες γυναικών κάτι που προσωπικά μου άρεσε πολύ μιάς και δείχνει να ξεπερνάμε κάποια ταμπού που υπάρχουν ακόμα σε αυτήν την χώρα.
Αυτά απο μένα και δέν νομίζω να ξαναεπισκεφτώ το συγγεκριμένο μαγαζί. Καλύτερα απέναντι στο Kinky Opera που παρότι το επίπεδο των κοριτσιών είναι πιο χαμηλό σε ομορφιά, τουλάχιστον τα κορίτσια είναι πιο θερμά σε συμπεριφορά και το όλο κλίμα είναι πιο κοντά σε αυτό που έχω μάθει σαν στριπτιζάδικο.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2015
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού