Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη, ώρα 17:44
Τελικά η εξώπορτα άνοιξε. «Χαίρετε» (εγώ). «Χαίρετε» (η υπηρεσία). Προχώρησα στο εσωτερικό και στάθηκα όρθιος δίπλα στο τραπεζάκι, πάνω στ' οποίο βρίσκονταν διάσπαρτες επαγγελματικές κάρτες με το τηλέφωνο του οίκου. «Καθίστε, παρακαλώ». Κάθισα. «'Εχουμε απόψε τη Μαρίνα. Είκοσι ευρώ το πρόγραμμα. Μαρίνα Ρωσίδα, παιχνιδιάρα, καταπληκτική κοπέλα. Μήπως την ξέρετε την κοπέλα;». «Δεν την ξέρω, όχι», είπα ψέματα. «Εντάξει, θα τη δείτε τώρα... Πρόγραμμα θέλετε ν' ακούστε;». «Ναι ναι». «Εξήντα εννιά, ισπανικό, πισωκολλητό, στοματικό ελεύθερο τελειωτικό, όλες τις στάσεις, αυταρχικό. Εντάξει; Μισό λεπτό». Για λίγα δευτερόλεπτα έμεινα μόνος. «Καλησπέρα σας!», μου ευχήθηκε μία γεροδεμένη, αψηλούτσικη, γυμνόστηθη γυναίκα, στην πέμπτη δεκαετία της ζωής της, με καστανό σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους και λιγο παρακάτω, μέτριο, χαμογελαστό, ψιλοφαρδομούρικο πρόσωπο, μεγάλο στήθος. «Γεια», αντευχήθηκα. «Τι κάνετε;». «Καλά». «Μαρίνα!». «Μαρίνα, ναι...», επανέλαβα σιγανά. Καθώς εκείνη αποχωρούσε, εγώ σηκωνόμουν με το εικοσάρι στο χέρι. Επανεμφανίσθηκε η τσατσά. «Θα περάσετε;». «Ναι», απάντησα δίνοντάς της το χαρτονόμισμα. «Περάστε στο μεγκάλο», μου έδειξε δεξιά. Τελικά επέλεξα το απέναντι του "μεγκάλου". «Μπαίνω σ' αυτό εδώ». «Θέλετε εδώ; Εντάξει». 'Ηταν ένα συμπαθητικό δωμάτιο, αν και λίγο σκοτεινό.
Η πόρνη δεν άργησε ν' ανοίξει την πόρτα. Είχε ευχάριστη συμπεριφορά αλλά δεν μιλούσε˙ μόνο τ' απαραίτητα. Σύντομα με καπάκωσε και ξεκίνησε με φιλάκια-γλειψιματάκια σε θηλές, στήθος, κορμό —με παράλληλο χάιδεμα των αχαμνών και τρίψιμο της ημικαυλωμένης ψωλής μου—, κοιλιά, μηροβουβωνικές πτυχές —παίρνοντας θέση ανάμεσα στα σκέλια μου—, όρχεις — τους οποίους ρούφηξε κιόλας. Εκεί της έκανα γνωστό πως δεν επιθυμούσα ελεύθερο στοματικό. «Εντάξει, τι θέλεις εσύ! Δεν θέλεις, δεν θέλεις! Χε χε...»,απάντησε σηκώνοντας το κεφάλι για να με κοιτάξει.
Ακολούθησε το πέρασμα —σαν κάλτσα— της καπότας και η πραγματοποίηση μιας καλής, άνευ βιασύνης, πίπας, χωρίς να παραλείπει ν' ασχολείται και με την πέριξ —αξύριστη— περιοχή.
Κάποια στιγμή την τούμπαρα, έτσι ώστε άνετα το στόμα μου ν' ασχοληθεί με τα βυζιά, τον λαιμό, τα μάγουλα, το δικό της στόμα —"έπαιξαν" και ψιλογλωσσόφιλα—, τ' αυτιά, ενώ οι παλάμες μου —ν' ασχοληθούν— με το σώμα της γενικώς...
'Ετσι όπως μπαλαμουτιαζόμασταν ψαχούλεψα για το καυλί μου —κάπου εκεί τριβόταν κι εκείνο—, ενώ όταν το εντόπισα το έχωσα με τη μία στην παχιά μουνάρα της, έτσι ώστε να την ξεμουνοπατοφαρδώσω — στη φαντασία μου... Τέλος πάντων έδωσα γερά! 'Οσο πιο γερά μπορούσα! Προσφέροντάς της τη δυνατότητα να υποδυθεί, να υποκριθεί πως καύλωνε και πως το φχαριστιόταν — το γαμήσι μου. Κι εγώ φχαριστιόμουν —μόνο που στη δική μου περίπτωση ήταν πραγματικά—, μιας κι ένιωθα ικανοποιητικά την πρόστριψη και την επαφή των κορμιών μας, με τους σφυγμούς μου να έχουν πιάσει τριψήφιο αρθιμό (έτσι, με πρώτο το θήτα).
«'Ελα μωρό μου!...», ψιθύρισε σ' αυτί μου όταν ένιωσε πως ήμουν έτοιμος να της τα "πετάξω". 'Υστερα από λίγα δευτερόλεπτα επιβεβαιώθηκε. «Ααα!». Λίγο αργότερα κυλούσα πλάι της. Πριν σηκωθεί με φίλησε στα χείλη. «Τι ώρα κλείνει το μαγαζί;», ενδιαφέρθηκα να μάθω. «'Εντεκα μισή» (το βράδυ). Σηκώθηκα, πλησίασα το καλάθι απορριμμάτων και με προσοχή έβγαλα το προφυλακτικό. «Ευχαριστώ πολύ, καλό βράδυ να έχετε!», μου χαμογέλασε. «Επίσης!», της χαμογέλασα κι εγώ απ' την άλλη άκρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2015
καλησπερες το εν λογω μαγαζι το επισκεπτομουνα συχνα οταν ηταν ακομα η Μαργαριτα που αργοτερα εργαζοταν στην περγαμου και μετα εξαφανιστηκε γνωριζει κατι καποιος για την εν λογω κυρια;;;
Ηταν απο τις αδυναμιες μου μαζι με την Μπαρμπορα βεββαια
Ασχετο το ξερω αλλα αν γνωριζει καποιος ας απαντησει ευχαριστω
Για την Μαρινα εχω διαβασει καλες κριτικες μπορει να την επισκεφτω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1