Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξημερωματα Κυριακης στις 5 το πρωι,η απολυτη νεκρα στην περιοχη και αφου δεν υπαρχει τιποτα αξιολογο καταληγω για 3η φορα φετος στην Ελενα την καυλιαρα Ρουμανα με την κωλαρα και το πολυ ομορφο προσωπο.Την κανω εχα σχετικο παζαρακι,το παιζει δυσκολη και τελικα καταληγουμε στα 40ε για γυμνο με 69

Ερχεται στο δωματιο και οπως ειναι μπροστα στον καθρεφτη κολλαω απο πισω της χωνω τον πουτσο στα κωλομαγουλα,την σφιγγω πανω μου και τη φιλαω.Αυτη τρελενεται για κατι τετοια οποτε γδυνεται εντελως και τη σηκωνω στον αερα τυλιγει τα ποδια της στη μεση μου,ο πουτσος ενα με το μουνι της και την κουναω πανω κατω σα να τη γαμαω ενω με πνιγει και στα βαθια γλωσσοφιλα

Τη ριχνω στο κρεβατι οπου συνεχιζουμε το μπαλαμουτι με πουτσοτριψιματα,γλωσσοφιλα,δαχτυλα στο μουνι της και ελαφρως στην κωλοτρυπιδα...Πεφτω με τα μουτρα στο μουνι της και το ρουφαω με δυναμη μουνοχειλα και κλειτοριδα μαζι και τσιμπαω δυνατα τις ρωγες της.Και οσο φορτωνω και καυλωνει κι αυτη περισσοτερο και φτιαχνομαστε γραπωνω με το στομα μου την κλειτοριδα της και κουναω ολοκληρο το κεφαλι μου περα δωθε και συγχρονως μουγγριζω σαν ανθρωπινος δονητης Σπασίκλας...της βαζω και ενα δαχτυλο στο μουνι το οποιο εχει πλημμυρισει κανονικα
Τη στηνω και στα 4 και την γλειφω την κωλοτρυπιδα με την ιδια μανια και δε τη χορταινω

Ετσι οπως ειμαι με τα γονατα στο κρεβατι ξαπλωνει πλαγια μπροστα μου και ξεκιναει μια ωραια βαθια και επιμονη πιπα με ταυτοχρονο παιξιμο κι εγω την δαχτυλιαζω δυνατα στο μουνι.Ξαπλωνω και κανονικα οπου συνεχιζει την πιπα χαλαρα
Πρωτη σταση αυτη απο πανω,κουνιεται σαν τρελη και γουσταρει ενω με πνιγει στα γλωσσοφιλα χωρις να παρουμε ουτε ανασα...αφου σε καποια φαση πονεσαν τα χειλη μου κανονικα
Και με το που τη βαζω απο κατω να τη γαμησω και ακριβως στο 10λεπτο βαζει στο τερμα η τσατσα τη μουσικη να τελειωνουμε Θυμός...η τσατσα ειναι ενα απο τα απολιθωματα του Βαρδαρη που ετρωγε παντα σπορια μια ξανθια σκατογρια....τελοσπαντων η Ελενα δε δειχνει να ανηχυσει τη γαμαω απο κατω αλλα μετα απο ενα λεπτο μου λεει must finish ΘυμόςΘυμός....καλα την λεω περιμενε και συνεχιζω να τη γαμαω,που να φανταστω οτι στος 5 το πρωι θα ειχαμε και θεμα χρονου...η κωλογρια απ'εξω ανεβοκατεβαζει την ενταση επιτηδες και παλι...ε γαμηθηκε η φαση αλλα τελοσπαντων κατεφερα και την εχυσα μετα απο λιγο

Συμπερασμα...εχω ξαναπει οτι η κοπελα ειναι μεγαλο ταλεντο και μπορει να γραψει ιστορια.Ετσι κι αλλιως στη βραδυνη βαρδια δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες,με την Εμμα δεν ασχολειται κανεις και αυτη θα μπορουσε να γινει μεγαλυτερη φιρμα.Αλλα υπαρχει εμφανεστατα θεμα χρονου...δηλαδη εκει που στα δινει ολα και σε τρελενει,πανω στο 10λεπτο ακριβως σε ξενερωνει...δεν ξερω αν ειναι δικη της επιλογη ή πολιτικη του μαγαζιου αλλα οπωσδηποτε εγω δε θα ξαναπαω μεχρι να αλλαξει αυτο...στις 5 το πρωι και με δεδομενη τη νεκρα που επικρατει αυτες τις μερες λογω της καταστασης ε δε μπορεις να μου κανεις σινιαλο με τη μουσικη στα 10 λεπτα.
Ελπιζω να το καταλαβουν γρηγορα να τη βαλουν και με μια σωστη τσατσα και η κοπελα να δουλεψει οπως πρεπει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.190
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2015
Τι γινεατι ρε παιδια;

Μας χαλασε και η Ελενα .... η μας την χαλασανε; Κεφάλι σε τοίχο!

Εγω παντως τελευταια φορα μαζι της πριν 12-13 ημερες, δλδ πριν την μαλακια με τα ΑΤΜ, την ειχα 20-25 λεπτα στο δωματιο
Πρεπει να πω ομως οτι ηταν η περιπου 7-8 φορα μαζι της και γνωριζωμαστε καλα !!! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1