Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη κατα τις 16:00 οπότε νομίζω είναι απογευματινή βάρδια.
Για την εμφάνηση θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα και θα προσθέσω οτι η κοιλιά της είναι σε άθλια κατάσταση....το δέρμα είναι ξεχειλωμένο εντελώς. Τα βυζιά της το ίδιο... Απορώ πώς μου σηκώθηκε Χμμμ;
Ξεκίνησε προκαταρκτικά γλίφοντας και σε εμένα το αριστερό βυζί.... είχε κολλήσει εκεί οπότε την σταμάτησα γιατί ότι και να έκανε λόγω της εμφάνισης που προανέφερα θα είχε το αντίθετο αποτέλεσμα απο το επιθυμητό.
Μου πέρασε προφυλακτικό, ξεκίνησε μια αδιαφορη πίπα για λίγο, αφού τη σταμάτησα και της είπα να ξαπλώσει ιεραποστολικά για να μπώ στο πιπί της. Η αίσθηση απο το μουνί της δεν ήταν καλή γιατί ήταν πολύ χαλαρό....την πήδηξα έτσι για 1-2 λεπτά και την γύρισα στα 4 για να περάσουμε στο κυρίως πιάτο (κώλο).
Η κωλοτρυπίδα της κοπέλας ήταν σε πολύ καλύτερη κατάσταση απο το μουνί.... όμορφη και στενή! Μου ζήτησε να της βάλω λίγη κρέμα, τον έπιασε μόνη της και τον έβαλε σιγά σιγά μέσα. Η αρχική είσοδος δεν έγινε εύκολα οπότε ξεκίνησα να της γαμώ το κώλο αργά και χωρίς να τον βάζω όλο Έρωτας. Η αίσθηση του κώλου της ήταν πολύ καλή...τόσο στενός όσο πρέπει να για να μπορείς να τον γαμήσεις καλά Κατσικογάμης Μετά απο λίγο ανέβασα στροφές, της τον έχωνα όλο και τον έβγαζα σχεδόν έξω. Η Λίλη εκτός απο κάποιες κραυγούλες ιδονής δεν έδειξε να δυσανασχετεί. Μετά απο μερικά λεπτά non-stop δυνατό κωλογαμήσι έφτασε το τέλος μέσα στην κωλάρα της. Βγάζοντάς τον αντίκρισα αυτό που κανένας κωλοτρυπιδάκιας δεν θέλει να αντικρίσει....η καπότα είχε πάρει το χρώμα της Nutella απ'άκρη σ'άκρη Money Mouth Προσεκτικά την έβγαλα και την πέταξα στο καλάθι και πήγα για πλύσιμο στο νυπτήρα. Η Λίλη με ρώτησε αν ήθελα να μου δώσει μωρομάντιλα που κρατούσε μαζί της...
Δε λέω...κώλο γαμάς και πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για τέτοιες καταστάσεις... απλά δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να έχω γαμήσει καμιά 20αριά διαφορετικές γυναίκες (όχι πουτάνες) απο πίσω πολλές φορές την κάθε μία και να θυμάμε 2-3 φορές να υπήρξε τέτοιο ατύχημα και με τις πουτάνες στη Φυλής κάθε τρεις και λίγο να έχω τα ίδια πραβλήματα. Επαγγελματίες είναι και απο τη στιγμή που δίνουνε κώλο θα έπρεπε να έχουν κάνει την απαραίτητη προεργασία....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
488
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2015
πρωινη ειναι, μετα της 17.00 ειναι απογευματινη
08 Ιουλίου, 2015
τόσο γαμήσι από κώλο έχουν φάει ... τους πιάνει κόψιμο Μεγάλο χαμόγελο
09 Ιουλίου, 2015
Τι κωλοτρυπιδακιας εισαι,αμα εισαι σιχασιαρης???Η merenda ειναι μες το πρόγραμμα
09 Ιουλίου, 2015
Βαλε βγαλε καυλια ολη μερα,δε θα ξερασει μερεντα;
09 Ιουλίου, 2015
Κουλ Φίλε συμφωνώ. Οι κοπέλες της Φυλής είναι σκατιάρες
11 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ πρέπει να είσαι δικός μου follower...Έρωτας
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6