Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας διαβάσει τις καλές της κριτικές πήγα σήμερα στην Κωνσταντινουπόλεως για να τη δοκιμάσω (Αν και στο site έλεγε ότι δουλεύει στο 92α αυτή ήταν στο 80 αλλά μικρό το κακό μια και είναι δίπλα).
Παρεμπιπτόντως στο 92α ήταν η Στέλλα όπου την ώρα που πήγα ήταν φουλ και τα 3 δωμάτια (capital controls...)
Ήρθε λοιπόν η Κλαούντια στον καναπέ έκατσε δίπλα μου και άρχισε να μου μιλάει και να που πιάνει τον πούτσο.
Αυτό το πολύ "φτηνό" και παλιό κολπάκι για να καυλώσεις και να περάσεις μέσα το κάνουν όπως ξέρουμε όλα τα κορίτσια της αλυσίδας αυτής αλλά η αλήθεια είναι ότι σε όλους μας αρέσει και αν και όλη ξέρουμε την απάτη πάλι πιάνει ΧαμόγελοΧαμόγελο
Η Κλαούντια είναι πολύ αδύνατη σχεδόν κοκαλιάρα και εμένα δεν μου αρέσει αυτό. Το δέρμα της είναι ασπρουλιάρικο και γενικά πολύ μέτριο στην αφή(δεν είναι απαλό και ωραίο όπως πχ της Αλίνας. Επίσης είχε και ψιλοαξύριστες γάμπες.
Χρησιμοποιεί αρκετά καλά τη γλώσσα της και κάνει καλό γλύψιμο στις μπάλες. Με ρώτησε τη στάση θέλω, της είπα από πάνω, ξάπλωσε και μετά από λίγο πήδημα της είπα να γυρίσει πισωκολλητά. Γύρισε και το τέλος ήρθε μετά από λίγο.
Όλα τα παραπάνω πολύ μηχανικά και χωρίς καθόλου όρεξη. Υπηρεσίες μπουρδέλου των 20 ευρώ. Μετάνιωσα για το 50ρικάκι ειδικά τέτοιες μέρες....
(Ο χώρος είναι επίσης για τα μπάζα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού