Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 39791
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
τα εχω ξαναπει για τη βασιλικη.ειναι κατι το διαφορετικο!!φοβερη διαθεση,φοβερο χιουμορ,κοριτσι λες κ το ξερεις μια ζωη ολοκληρη!!παντα περιποιημενη κ καθαρη!παντα με το χαμογελο κ τα αστεια της!!γλυκο προσωπο κ κολαρα ζορικη!!η καλυτερη πιπα ever!!πηδηματα τρελα!!μοναδικητης ενοια να φυγεις καταευχαριστημενος!!κ οποιος φυγει δυσαρεστημενος ειναι σιγουρο οτι θα φταιει αυτος κατα πολυ μαληστα!!τοχει κ πολυ μαληστα!!!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
30
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2015
5/7/15 200 ευρώ;Money MouthMoney Mouth
07 Ιουλίου, 2015
μουφα κριτικη μου φαινεται...
07 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πολοι ανθρωποι δεν περιμεναν να βγαλουν τα λεφτα τους τις μερες αυτες αλλα απο την μερα που βγηκε κυβερνηση ο συριζα οποτε λεφτα υπαρχουν για αυτους που εβλεπαν μακρια και δεν επαναπαυτικαν στο οτι ο συριζα και ο κα8ε συριζα 8α τους κανει πλουσιους με το μαγικο ραβδι του
07 Ιουλίου, 2015
Όλα καλά, αλλά τα €200/ώρα την κάνουν πλέον ΠΟΛΥ απαγορευτική...Money Mouth Πόσα μασούρια να'χει κάποιος και για πόσο???Χμμμ;
07 Ιουλίου, 2015
Μπορεις να μου στειλεις σε pm το τηλεφωνο της?ευχαριστω
07 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποιο μουφα απο σενα τυπε αποκλιεται να ειναι!!!Μαλακία
07 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπες στο e.n. ρε φιλε!εχει 3 τηλεφωνα!
08 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα ρουφα το αυγο σου ρε μαλεα...ουτε μια τριχα απο τα αρχιδια μου δεν εισαι...η κριτικη σου βρωμαει μουφα απο μακρυα σκατοπρομοτορα
08 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

200 / ωρα ;; Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
08 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε αρχιμαλακα η απο γραφειο εισαι η καναψευτονταβατζακος καμιας ψωφιας!πεταχτηκες σαν τη πορδη απο το πουθενα να πεις τι ρε νουμερο?την επιβεβαιωση που κανω σε τοσες καλες κριτηκες που εχει η κοπελα!!μπαμ κανεις απο μακρια τι ρολο πεζεις!!αλα σε γραφπυμε στα αχηδιαμας ολοι εδω μεσα κ το βλεπεις!!Μαλακία
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10