Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λιγο πολυ όλοι μας έχουμε συνευρεθεί με την Αθηνά.
Προσωπικά μετα από περιπλανήσεις σε αρκετά εισαγωμενα φρούτα , καταλήγω κ επιλέγω ποιότητα κ επαγγελματισμό απο την καλύτερη ( για εμένα ),στο χώρο.
Χώρος άψογος, εχει κ πράγματα που ούτε έχεις φανταστεί.
Καθαριότητα , πράγμα πολυ βασικό, σε xtreme επίπεδο .
Ευστροφία κ εξυπνάδα , πολυ χρήσιμα για τη συνεύρεση. Δλδ να θυμάται κ να ξέρει τι σε ικανοποιεί κάθε φορά !
Συμπεριφορά άψογη απο μια επαγγελματία που συνεχώς επενδύει με σκοπο ... εμάς
Έδωσα 200 (πριν το κλείσιμο τραπεζών ) κ δεν τα έκλαψα στο φευγα ;)

Στα σημαντικά : Ομιλία κλασσικά μπροστά απο τα κάλλη της όπου τα περιεργαζόταν με σκοπό την πλήρη άσκηση Επιρροής της σε μένα ... σε βαθμό που ήθελα να τελειώσει η κουβέντα γρήγορα. Πράγμα που έγινε λίγα λεπτά μετα .
69 με deepthroating απο μεριάς της για πάνω απο 15 λεπτά, ικανανα να σε τρελάνουν για τη συνέχεια !!!
Κ εδω ερχόμαστε παλι στην αρχή που μιλούσαμε για εξυπνάδα κ ικανότητα να θυμάται οτι ακριβώς σου αρέσει.
Αυτο πληρώνουμε στην ουσία . Χρονο που θα μας κάνει να αισθανθούμε ωραία.
Υπομονή αλλα κ όρεξη γι αυτο που κάνει , με έχουν κάνει να την βαλω στην κορυφή. Μπορει να ειναι κ θέμα χημείας ...
Για το τελος 69 με αμοιβαίο τελείωμα ταυτόχρονα κ η βραδιά έκλεισε απίθανα. Πρώτη φορά αμοιβαίο τελείωμα στο στόμα κ πραγματικά εντυπωσιάστηκα !

Απίθανη
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
24
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, Ntiknik, LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2015
και η μαλακία πρέπει να έχει ΌΡΙΑ
02 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επιτελους και εσυ ρε φιλε πρεπει να θυσιαστης στα ορια σου... εστω μια φορα... και να μην συμπεριφερεσαι σαν τον ληστη...
Εχω την εντυπωση οτι το κοριτσι μας το αγαπας ολιγον τη,στα κρυφα!
ο δρομος δεν ειναι αδιαβατος φιλε ,να πας...να πας και να της συστηθεις αυτοπροσωπως...
Ειμαι σιγουρος οτι θα περασεις καλα ,στην αρχη βεβαια θα μπλεξεται λιγο με τα επιπεδα σας!δηλαδη μπορει οι δυο σας να αναπτυξεται τιποτα θεωριες
του τυπου ισλαμισμος και μωαμεθανισμος και της επιρροες αυτων εις τας ευρωπαικας χωρες,και κατι τετοια ...αλλα το αποτελεσμα μετραει,
και το αποτελεσμα ειναι οτι οταν η Αθηνουλα αρχηση και σου ξεδιπλωνεται και παρεις της γιορτης το κεφι απο εκεινη,ενα ειναι το σιγουρο οτι αυτο το κορμι δεν θα σε αφηση να ξενιτευτεις!....εεε αντε και εγω κουμπαροςΜεγάλο χαμόγελοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2