Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ειπα οτι θα ξαναγραψω κριτικη αν φαω φολα για να ενημερωσω τους παιχτες να μην την πατησουν σαν εμενα.

Εφαγα λοιπον φολα ολκης! Θυμός

Η Καρολινα ειναι οπως τις φωτο του γραφειου στην ιστιοσελιδα τους, με ελαφρα ασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου, καλο καμπυλωτο σωμα και 3αρια φυσικα βυζια μουρλια. Πολυ σεξυ γενικα και εδω τελειωνουν τα καλα.

Στον αγωνα απλως διεκπεραιωτικη, σεξ αποστειρωμενο σε μια δυο στασεις με ψευτο βογγητα. Μετρια πιπα για Ρωσικης καταγωγης...........

Τωρα στα φαουλ.....

1. Ηρθε στην ωρα της αλλα δεν εκανε μπανιο που της ζητησα. Ειμαι καθαρη μου λεει.....
2. Τα λεφτα τα ειχα κατω απο το τασακι διπλα στο κρεβατι. Οταν πηγα για μπανιο τα σηκωσε και εβαλε στο πορτοφολι της πριν καν αρχησει ο αγωνας.
3. Δεν αφηνει να της αγγιξει το μουνι ουτε την κλειτοριδα.
4. Στα 35 λεπτα μετα την πρωτη βολη, σηκωνεται, καθαριζεται στο μπανιο και αρχιζει να ντυνεται. Κεφάλι σε τοίχο! Τις λεω τι κανεις εχουμε αλλα 25 λεπτα. Εχω αλλο ραντεβου μετα μου λεει. Τελικα γδυνεται και ερχεται στο κρεβατι μετα απο μεγαλη διαμαρτυρια απο μερους μου. Ο δευτερος γυρος δεν ολοκληρωθηκε..................
5. Δικαιολογια στο τελος της ωρας οτι δεν αισθανεται καλα. Αμα δεν αισθανεσαι καλα μην κλεινεις ραντεβου και μαλιστα απανωτα, και τα παιρνεις απο την αρχη τα χρηματα...........

Το δευτερο πιο ξενερωτο γαμισι της χρονιας. Το πρωτο ανηκει στην Αλεκα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2015
Δυστυχως αμα προπληρωνει κανεις ελοχευει αυτος ο κινδυνος ειτε στη περιπτωση αυτη που σου ετυχε ειτε πας να πιεις εναν καφε.
06 Ιουλίου, 2015
Δεν έπρεπε να τη πληρώσεις! Αυτο είναι το σωστό!
R
RAMBO11
07 Ιουλίου, 2015
Μπορεί η περουκα που φοράει να ειναι ψιλο χαλια.....Κεφάλι σε τοίχο! Αλλα εχει κατι Βυζαρες αδερφε...................ΈρωταςΈρωτας
Z
z4
07 Ιουλίου, 2015
Δεν μου βρίσκετε κι έμενα καμιά τέτοια καθαρίστρια!Εγώ πάντως πέρασα τέλια μαζί τηςΓλώσσα τι να πω , με μένα ήταν άψογηΈρωτας
09 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδιαβαστο με επιασε..............Κεφάλι σε τοίχο!


http://www.bourdela.com/call-girls/girls/elizabeth-athensxxx/
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5