Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ειρήνη είναι ένα απομεινάρι της πρώην ΕΣΣΔ. Γύρω στο 1.7, με ωραίο πρόσωπο, αν και λίγο μεγάλη μύτη, χτένισμα a la garcon, ωραία βυζιά για την ηλικία της. Το σώμα της είναι τίγκα στην κυτταρίτιδα και με μεγάλη κοιλούμπα. Ηλικία γύρω στα 50. Επειδή τον τελευταίο καιρό στο μετρό βλέπω όλες τις 50άρες ΔΥ και καυλώνω, είπα να ξεκαυλώσω με έναν κλώνο τους.

Μπήκε στο δωμάτιο, έβγαλε το σουτιέν και αποκαλύφθηκαν οι καυλωμένες βυζάρες της. Σεληνιάστηκα στο θέαμα και πετάχτηκα από το κρεβάτι γλύφοντας με μανία τις ρώγες της, ενώ το μιλφόνι βόγγαγε. Προσπάθησα να την πλακώσω στα γλωσσόφιλα, αλλά μάταια. Θα έλεγα ότι φιλούσε σαν μια αγελάδα που ήθελε να μου γλύψει τα χείλη. Μάλλον για γλωσσόφιλα θα θέλει να με γνωρίσει καλύτερα.

Αφού της έβγαλα τον στρίνγκο και της έδωσα λίγα φιλιά στα κωλομάγουλα, ξάπλωσα να μου σαλιώσει τον καυλωμένο πούτσο μου. Τον έγλυψε με μανία, βγάζοντας χαζοβογγητά που με ξενέρωσαν λίγο, αλλά λόγω καύλας συνέχισα. Γυάλισε με μαεστρία τον πούτσο μου και μάλιστα, επειδή μου άρεσε η πιπάρα της, κάποια στιγμή που πήγε να σταματήσει την παρότρυνα να συνεχίσει.

Άνοιξα της ποδάρες της και άρχισα να τη γαμάω ιεραποστολικά. Βόγγαγε και κουνούσε λίγο άγαρμπα της λεκάνη της, οπότε με τρόπο την επανέφερα στην τάξη για να μπορέσω να χύσω τα πορνόζουμα μου. Της βάρεσα ένα γρήγορο σφυροκόπημα και έχυσα στη μούνα της, γλύφοντας ταυτόχρονα τις καυλωμένες ρώγες της.

Όποιος θέλει να γαμήσει κλώνο προϊσταμένης στο Δημόσιο, ας πάει.

Καλά να περνάμε

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού