Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.35 . Πιο νωρίς το μεσημέρι έκανα μία βόλτα σε καμία 25αρία σπίτια στο Μεταξουργείο μπας και βρω τίποτα ενδιαφέρων , έφυγα με σκοπό να κάνω βόλτα στα σπίτια πέριξ της Πλατείας Αττικής και της Φυλής. Μπήκα πρώτα στο 113 που κλασσικά δούλευαν η Νίκη με την Σύλβια , 2ο σπιτάκι και όπως αποδείχτηκε και τελευταίο που επισκέφτηκα στην σημερνή μου βόλτα ήταν αυτό. Μπήκα στον οίκο και με υποδέχτηκε η κλασσική μελαχρινή λεπτή υπηρεσία. Και τα τρία δωμάτια γεμάτα και αναμονή στο σαλόνι άλλα 3 άτομα. Δεν το είχα ξαναδεί αυτό το πράγμα σε αυτόν τον οίκο. Δουλεύει η Όλγα μου είπε καινούργια κοπέλα σε εμάς κάτσε να την δεις. Όλοι οι πελάτες φεύγουν ευχαριστημένοι , δεν ξέρω τι τους κάνει μέσα αλλά όλοι έρχονται ξανά.
Απο το δωμάτιο βγήκε η Όλγα η καστανόξανθη χοντρούλα μιλφ με τα 3.5άρια βυζιά που δούλευε δίπλα στο Περγάμου 27. Οι τρείς που ήταν στο σαλόνι έφυγαν και έμεινα μόνος . Περίμενα για να την δοκιμάσω. Περίμενα στο σαλόνι 35 λεπτά για να μπω στο δωμάτιο. Η υπηρεσία με ρώταγε για κάποιες κοπέλες αν της βλέπω στις βόλτες μου αλλά στάθηκε περισσότερο στην Χριστίνα την καζακστανή που την ξέρει χρόνια και έχουν δουλέψει μαζί . Η ώρα πέρασε με κουτσομπολιό και σερφάρισμα στο φατσοβιβλιο. Άδειασε δωμάτιο , πλήρωσα και πέρασα ενώ στο μεταξύ είχαν έρθει άλλοι δύο πελάτες που πήραν σειρά μετά απο μένα.
Φρεσκαρίστηκα και περίμενα , περίμενα πολύ ,40 λεπτά σίγουρα ,έτσι δεν υπήρχε περίπτωση να συνεχίσω μετά την βόλτα μου αφού είχα άλλες υποχρεώσεις , συντροφιά μου έκαναν οι αναστεναγμοί της Όλγας απο το δίπλα δωμάτιο και το φατσοβιβλιο.
Κάποια στιγμή ήρθε η Όλγα στο δωμάτιο και με είδε να κοιτάω στο facebook , να περάσει η ώρα , βαρέθηκες να περιμένεις μου είπε , εντάξει δεν βιάζομαι με τους πελάτες συνέχισε , καλά κάνεις της απάντησα. Σηκώθηκα , με τα τακούνια ήταν λίγο πιο κοντή απο μένα και φαινόταν μία χαρά , της έβγαλα το σουτιέν και πήγα να γλείψω τις βυζάρες της , απο μέσα έπεσε κάτω ένα 50έυρω , το μάζεψα απο το πάτωμα και της το έδωσα , χαμογελώντας μου είπε τι να κάνω κάποιοι πελάτες με αγαπούν πολύ... Έκανα επίθεση στις βυζάρες της και χούφτωσα την κωλάρα της. Μου σήκωσε το κεφάλι και άρχισε να με φιλάει , το φιλί της είχε γεύση καφέ μάλλον καθώς έβγαινε/έμπαινε απο δωμάτιο σε δωμάτιο ρούφαγε και λίγο. Συνεχίσαμε τα φιλιά και τα χουφτώματα για 2-3 λεπτά και μου είπε να ξαπλώσω για να είμαστε πιο άνετα. Ξάπλωσα , “κατέβηκε ”απο τα ψηλοτάκουνα και αμέσως χάλασε τελείως η εικόνα της , κάτι αντίστοιχο έζησα και χθες με την Ιωάννα στο Διδύμου 22 , είναι κοντή και δείχνει ακόμα πιο χοντρή.
Ανέβηκε απο πάνω μου ξεκίνησε αργά να μου γλείφει και να μου φιλάει τον λαιμό , μετά το στήθος την κοιλιά κατέβηκε πιο κάτω μου άνοιξε λίγο τα πόδια και κάθισε γονατιστή ανάμεσα τους τουρλώνοντας την κωλάρα της , θέα που την έβλεπα λίγο απο τον καθρέπτη απο το έπιπλο που ήταν πίσω. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στα στόμα της. Ρούφαγε πάρα πολύ ωραία , πότε σε αργούς πότε σε πιο γρήγορους ρυθμούς , πίπα βαθιά και υγρή χωρίς χρήση χεριών , σαν να ήξερε σταματούσε την ώρα που ήμουν έτοιμος να χύσω και έγλειφε τα αρχίδια , αυτό επαναλήφτηκε 3-4 φορές μέχρι που της είπα να σταματήσει για να μην χύσω.
Της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , αφού περιποιήθηκε λίγο τις βυζάρες της έσκυψα κάτω και άρχισα να γλύφω για αρκετή ώρα την μουνάρα της , έκανα πέρασμα και απο την κωλοτρυπίδα της , η οποία είναι και ωραία και δουλεμένη , πιο μετά σε ερώτηση μου αν τη δίνει απάντησε αρνητικά......Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , ξεκίνησα να την γαμώ αργά μπαίνοντας βαθιά στο μουνί της και μένοντας εκεί για λίγα δευτερόλεπτα , αυτή έπιασε το κεφάλι μου και με τράβηξε να την φιλήσω ενώ με τράβαγε απο τα κωλομάγουλα , γενικά το ζεί το γαμίσι και εκτός απο το να κάνει τον πελάτη να το ευχαριστηθεί δείχνει να το ευχαριστιέται και αυτή. Μετά απο μόνη της σήκωσε τα πόδια της στους ώμους μου , συνεχίσαμε έτσι για κάνα λεπτό , αλλαγή στάσης και την έστησα στα τέσσερα μίας και δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάρω αυτόν τον κώλο στα τέσσερα , δυνατό και με ένταση γαμίσι , παύση μερικών δευτερολέπτων για να παρατείνω την διάρκεια και να μην χύσω και ξανά μανά. Της είπα ότι θέλω να σκίσω την κωλαρα της αλλά μου είπε ότι δεν τον δίνει , δεν μπήκα στην διαδικασία να πω για χρηματικό αντάλλαγμα γιατί έτσι κ αλλιώς έβλεπα ότι σύντομα θα τελείωνα , συνέχισα να την γαμάω πισοκολλητα , όταν ένιωσα ότι δεν μπορώ να κρατηθώ άλλο , βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και ίσα ίσα πρόλαβα να της τα δώσω στο στόμα , με έγλυψε μέχρι που με στέγνωσε...
Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και πλύθηκε , όσο πλενόμουν φόρεσε τα εσώρουχα της , τοποθέτησε πάλι το 50έυρω στο στηθόδεσμό της με ευχαρίστησε με φίλησε και μου είπε ότι με περιμένει πάλι. Στο δωμάτιο έκατσα πάνω απο δεκαπέντε λεπτά , θα μπορούσα να κάτσω κι άλλο χωρίς να χτυπήσει η πόρτα αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ. Χοντρούλα με βυζάρες πολλά προκαταρκτικά καμία βιασύνη , μεγάλη συμμετοχή υπέροχη πίπα , μερικά απο τα χαρακτηριστικά για να χτίσει κάποια κοπέλα πελατεία.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού