Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 01.55 , αφού έκανα βόλτα στα μεγάλα νούμερα της Φυλής και σε μερικούς ακόμα οίκους πέριξ της Λιοσίων , αμφιταλαντευόμουν να ανέβω ή όχι εδώ μίας και στάνταρ δουλεύει η Μελίνα. Τελικά ανέβηκα να πώ ένα γεια. Με υποδέχτηκε η ξανθιά υπηρεσία με το κοντό μαλλί , πολύ ομιλητική και κοινωνική , σήμερα δουλεύει η Ελένη μου είπε την ξέρεις ?? ? Να την δώ της απάντησα , βγήκε μια μελαχρινή νταρντάνα με 2άρι βυζί , φορούσε τζήν σορτσάκι και μπλουζάκι από πάνω. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό 69 είπε η υπηρεσία. Ευχαρίστησα και ήμουν έτοιμος να φύγω . Μπήκε μπροστά μου η υπηρεσία και με σταμάτησε ενώ η Ελένη είχε πάει στο κουζινάκι , η Μελίνα που είναι ρώτησα την υπηρεσία , είναι Βουλγαρία και θα κάτσει καιρό ακόμα . Πήγα να κάνω βήμα να φύγω , και η υπηρεσία είπε κοίτα αμα θέλεις κωλαράκι δίνει και κωλαράκι , μου είναι αδιάφορο της απάντησα , αν δίνει έχει καλός αν όχι πάλι έχει καλός της απάντησα. Μοιάζει με την Μελίνα της είπα προσπαθώντας να της αλλάξω κουβέντα , είναι ξαδέρφη της μου απάντησε όντας ετοιμόλογη(μπορεί και να έλεγε αλήθεια γιατί στο πρόσωπο έμοιαζαν απίστευτα…)και η Μελίνα μου είπε ότι όποιος πελάτης της έρχεται και την ψάχνει να του λέω να περνάει με την Ελένη γιατί είναι το ίδιο καλή…

Με τα πολλά πέρασα , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Ηρθέ στο δωμάτιο και άρχισε να ξεντύνεται μέσα στην μούγγα, γενικά ήταν αμίλητη στα λόγια αλλά ομιλητική στις πράξεις … Ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει κατευθείαν στο στόμα , εγώ χούφτωνα την κωλάρα της και φυσικά ανταποκρίθηκα στα φιλιά της. Πέρασε αμέσως στο ψητό , με ρώτησε για προφυλακτικό , ξεκίνησε να μου γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα χωρίς βιασύνες , πήρε τον πούτσο στο στόμα , πίπα στην αρχή με πολύ χέρι αλλά στην συνέχεια πολύ καλή , βαθιά υγρή με αξιώσεις ρυθμού αλλά και συνεχή περάσματα από αρχίδια. Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , πολύ πρόθυμα το έκανε την έγλυψα για πολύ λίγο και στην συνέχεια με τα δάχτυλα μου έπαιζα το μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της. Έδειξε να της αρέσει σταμάτησε την πίπα και κουνούσε το σώμα της προς τα δάχτυλα μου.

Ξάπλωσα ανάσκελα , μου ξαναπήρε πίπα και μου φόρεσε προφυλακτικό , πρώτη στάση ανέβηκε από πάω , αρχικά κάνοντας βαθιά καθίσματα πάνω στον πούτσο μου και στην συνέχεια κουνώντας την λεκάνη της κυκλικά.
Γενικά πολύ καλή συμμετοχή αν και παρέμεινε αμίλητη. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , μπήκα στο μουνάκι της και άρχισα να την γαμάω , αρχικά δεν είχα σκοπό να την γαμίσω και από κώλο αλλά βλέποντας την στημένη καθώς την γαμούσα το αποφάσισα . Πίεσα τον πούτσο μου με τα δάχτυλα μου στην κωλοτρυπίδα της χωρίς να την ρωτήσω , δεν διαμαρτυρήθηκε , ίσα ίσα που τράβηξε λίγο και τα κωλομέρια της , με λίγη προσπάθεια τελικά μπήκα μέσα της και ξεκίνησα να την γαμάω αργά αργά , βγήκα και το έχωσα στο μουνάκι της και μετά ξανά στην κωλοτρυπίδα της και πάλι το ίδιο ξανά και ξανά …. Την έβαλα πλαγιαστά με κλειστά τα πόδια , εγώ όντας γονατιστός στο κρεβάτι έβαλα τον πούτσο μου πάλι στην κωλοτρυπίδα της , αυτή την φορά την γαμούσα ακόμα πιο δυνατά με αυτήν να μην διαμαρτύρεται αλλά και χωρίς καμία αντίδραση , όταν ένιωσα ότι θα χύσω έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στην κωλοτρυπίδα της , μου έπιασε τον πούτσο με το χέρι της και μου τον έπαιξε για λίγο μέχρι που βγήκε και η τελευταία σταγόνα από τον πούτσο μου.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν ένα 20λέπτο , χωρίς καμιά ενόχληση χωρίς καμιά βιασύνη , η Ελένη ήταν πολύ δεκτική , έκανε καλή πίπα και γαμίσι , ίσως να πρέπει να βελτιώσει λίγο το επικοινωνιακό αν και δεν με χάλασε. Θα την ξανατιμήσω σύντομα για να δώ αν έτυχε ή πέτυχε…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.614
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού