Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη στις 01.05 . Έχοντας κάνει ήδη μία κατάθεση πριν από μισή ώρα στην Γκαμπριέλα στο Κολωνού 32α είχα ανάγκη για ένα ακόμα γαμίσι. Επίσκεψη λοιπόν σε αυτόν τον οίκο που δουλεύει η Μιλφάρα Λάνα.

Για όσους δεν την γνωρίζουν ξανθιά 36άρα ρωσίδα μίλφ με κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά , την έχω πάρει με καλές εντυπώσεις πιο παλιά όταν δούλευε Ιάσωνος 1α. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , γρήγορο φρεσκάρισμα με την Λάνα να με πετυχαίνει στον νιπτήρα , καθαρέ μου καυλιάρη είπε και γέλασε , με πλησίασε και μου φίλαγε την πλάτη ,μου έδωσε και δυο τρία χαστούκια στα κωλομέρια , μόλις σκουπίστηκα έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και άρχισε να μου τον παίζει .

Γύρισα την αγκάλιασα και κόλλησα το κορμί της στο δικό μου , χούφτωνα τα κωλομέρια της , έπαιζα με το μουνάκι της βάζοντας και δάχτυλο τόσο σε αυτό όσο και στην κωλοτρυπίδα της. Στην συνέχεια ασχολήθηκα με τα βυζιά της. Ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό στο στήθος , γονάτισε και συνέχισε στην κοιλιά και στα μπούτια.
Πάρε τον πούτσο μου στο στόμα σου της είπα , όχι όχι μου είπε , θα σου δώσω άλλα δέκα ευρώ της είπα γνωρίζοντας ότι με τόσα κάνει , εντάξει είπε και περίμενε , ήθελε να της τα δώσω αμέσως γιατί μια φορά ένας της είπε ότι θα της δωσεί έξτρα λεφτά αλλά μετά δεν της έδινε.

Πήγα στο παντελόνι μου έβγαλα λεφτά και της τα έδωσα , πήγε να σκύψει για να ξεκινήσει πίπα , την έπιασα από το χέρι την σήκωσα και την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , έσκυψα από πίσω της και άρχισα να περιποιούμαι με την γλώσσα μου τόσο το μουνάκι της που ξέρω ότι της αρέσει όσο και την κωλοτρυπίδα της , είχε ανάψει για τα καλά , τραβήχτηκε μπροστά , ξάπλωσε ανάσκελα με το κεφάλι της προς το μέρος μου και σε αυτή την στάση άρχισε να μου παίρνει πίπα , πίπα καλή και υγρή ενώ είχα το πλεονέκτημα λόγω στάσης να χώνω όσο βαθιά ήθελα τον πούτσο μου στο λαρύγγι της κάτι που δεχόταν χωρίς αντιρρήσεις.

Έπαιζα με το μουνάκι της , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση μία δοκιμασμένη μαζί της και ξέρω ότι γαμιέται καλά έτσι , ανάποδο cow girl , χτυπιόταν πάνω στον πούτσο μου όντας καυλωμένη ενώ φώναζε στην γλώσσα της. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα ,από την αρχή ξεκίνησα σε δυνατούς και γρήγορους ρυθμούς γνωρίζοντας ότι γουστάρει , με το δάχτυλο μου έπαιζα με την κωλοτρυπίδα της η οποία είναι δουλεμένη , την ρώτησα αν δίνει κώλο και αν θέλει και άλλα λεφτά , αλλά απάντησε ότι μόνο στον γκόμενο και γέλασε.

Συνέχισα να την γαμάω , την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στο στόμα της αλλά μου είπε αν θέλω στα βυζιά της ,
Σταμάτησα , έβγαλα το προφυλακτικό , της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , ανέβηκα από πάνω της και παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της.

Πλυθήκαμε και έφυγε από το δωμάτιο λέγοντας ότι με περιμένει σύντομα αυτήν την φορά. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από τέταρτο , είναι δεκτική ,καυλιάρα γουστάρει να γαμιέται και εμφανισιακά είναι ο ορισμός της μιλφάρας , αν έδινε και γλωσσόφιλα θα ήταν σούπερ…. Εννοείτε ότι θα τιμηθεί ξανά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Λάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, alex2003, @.Dod0s και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού