Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή πρώτη μέρα του Μάιου στις 11.45, μικρή βόλτα για να “πιάσω” τον Μάη πριν πάω σπίτι για ψήσιμο και μάσα. Σήμερα εδώ δούλευε η Ζακλίν από Ιωαννίνων 3 και η Σουζάνα που συνήθως δουλεύει 3η βάρδια. Επέλεξα να ξελαφρώσω με την Σουζάνα. Πρόκειται για μια ξανθιά μίλφ Ρωσίδα με κανονικό σώμα κοιλιτσα 2.5άρια βυζιά και πίρσινγκ στον αφαλό. Την είχα πάρει πέρσι τον Ιούλιο σε αυτόν τον οίκο ,αλλά αρχές Δεκεμβρίου όταν δούλευε σε μασατζήδικο και συγκεκριμένα στο Jurassic Park Χευδεν 15 , έχει βέβαια δουλέψει και σε άλλα ελαιοτριβεία.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , αρχικά δεν με θυμήθηκε , με χαιρέτησε και άρχισε να “γκρινιάζει” διότι είναι πρωτομαγιά και αυτή δουλεύει , ενώ στην Ρωσία είναι μεγάλη γιορτή και ο κόσμος πάει και ψήνει κλπ , της είπα ότι το ίδιο γίνεται και στην Ελλάδα.

Έβγαλε πρώτα το μαύρο διχτυωτό που φορούσε και μετά τα εσώρουχα της. Μου είπε να ξαπλώσω και με καβάλησε , έτριβε το μουνί της πάνω στον πούτσο μου ενώ έφερε τις βυζάρες μου στο στόμα μου για να της γλύψω. Έσκυψε το κεφάλι της και ξεκίνησε να με φιλάει , κατέβηκε πιο χαμηλά και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Πίπα καλή υγρή , χρησιμοποιούσε το χέρι της μόνο για να χτυπάαει τον πούτσο μου στα χείλη και τα μάγουλα της , αρχίδια έγλυψε πολύ λίγο.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν από πάνω μου να “κοπανιέται” στον πούτσο μου και να βγάζει κραυγούλες στα όρια του fake , γρήγορα γρήγορα αλλαγή στάσης και την έστησα στα τέσσερα , ωραίο στήσιμο , ωραία σούφρα που όμως δεν την δίνει όπως μου απάντησε σε ερώτηση μου , δυνατό ξεπάτωμα με αυτήν να μην χαμπαριάζει αλλά και να γουστάρει , συνεχίσαμε έτσι μέχρι που από μόνη της μου είπε ότι θέλει να τα πάρει στο στόμα. Τραβιέται μπροστά γυρίζει με αστραπιαία κίνηση μου αφαιρει το προφυλακτικό και πετάει
προς το καλαθάκι , αλλά έπεσε απ έξω , αστόχησα είπε και γέλασε. Έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , αρχικά τον χτυπούσε στην γλώσσα της , μετά τον έγλυφε στον κορμό σαν παγωτό και μετά τον εξαφάνισε στο στόμα της μέχρι που έχυσα . Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα , γύρισε κα μου είπε ζεστά ήταν… πλύθηκε με χαιρέτησε και είπε ότι με περιμένει ξανα.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά και πέρασα καλά , κάποια στιγμή θα την ξαναπάρω. Συνέχισα την βόλτα μου αλλά κρατήθηκα και δεν έκανα άλλη κατάθεση , μίας και έχουμε και μπαλίτσα το απόγευμα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού