Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη απόγευμα στην αρχή της δεύτερης βάρδιας στις 17.05 . Εργαζόταν κλασσικά η Ελένη , την κοπέλα την έχω δει πολλές φορές στις βόλτες μου αλλά δεν την είχα δοκιμάσει , σήμερα πέρασα.

Πρόκειται για μια ξανθιά κοπέλα γύρω στα 28 , με κανονικό σώμα μικρό 1.5άρι βυζί . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Η Ελένη δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , μίας και δεν είχε καθόλου κόσμο. Άφησε τα μωρομάντιλα και το προφυλακτικό στο κομοδίνο και έβγαλε τα εσώρουχα της. Μιλάει σπαστά ελληνικά , με ρώτησε πως με λένε και αν είμαι έλληνας.

Ξάπλωσε δίπλα μου παράλληλα με το κορμί μου , ξεκίνησε να χαϊδεύει το στήθος μου και να παίζει τον πούτσο μου. Εγώ χούφτωνα το κωλαράκι της . Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε με μωρομάντιλο και ξεκίνησε πίπα. Η πίπα της κακή , με πολύ χέρι που το χρησιμοποιούσε και άγαρμπα , ρηχή και χωρίς ρυθμό. Της είπα να γυρίσει να την γλύψω και εγώ , το έκανε αλλά στο λεπτό έκανε κίνηση να πιάσει το προφυλακτικό από το κομοδίνο.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , καμία συμμετοχή από πλευράς της , συνέχισα για λίγο τις διεισδύσεις , σταμάτησα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε καλά και ξεκίνησα να γαμάω το μουνάκι της , συνεχίσαμε για κάνα 3λέπτο , ενώ τώρα εκτός από την ανάσα της άκουσα και μερικές μικρές κραυγούλες. Της είπα ότι θέλω τον κώλο της τώρα , μου απάντησε ότι θέλει να συνεχίσω να γαμάω το μουνάκι της επειδή της αρέσει… Της είπα ότι ξανά ότι θέλω το κωλαράκι της , τραβήχτηκε και γύρισε προς το μέρος μου , έπιασε τον πούτσο μου κα μου είπε ότι δεν δίνει κώλο γιατί έχω μεγάλο πουλί… Της απάντησα ότι όλες το ίδιο λέτε για να μην σας γαμήσουν από κώλο και αν είναι έτσι να πει στην υπηρεσία να ανακοινώνει κώλο για την κοπέλα μόνο για όσους την έχουν μικρή .

Στήθηκε με τα πολλά ξανά στα τέσσερα , προσπάθησα να μπω , ήταν σφιχτή αλλά και αυτή δεν είχε φέρει κάποια κρέμα η τζέλ μαζί της . Μετά από δυο τρείς προσπάθειες μπήκα μέσα της , άρχισα να την γαμάω και αυτή να φωνάζει , τώρα το έκανε επίτηδες , πονούσε ??? ποιος ξέρει , πάντως εγώ επειδή είμαι άνθρωπος και όχι ζώο/βιαστής , σταμάτησα να την γαμάω.
Της είπα να μου βγάλει το προφυλακτικό με μωρομάντιλο και να μου τον πάρει πίπα να τελειώσω . Είπε εντάξει
αλλά να μην χύσω στο στόμα της. Μου έβγαλε το προφυλακτικό , ξεκίνησε πάλι μια χάλια αερόπιπα , τελικά παίζοντας τον πούτσο μου με το χέρι της έχυσα στα μικρά βυζιά της που τα προέταξε όταν ξεκίνησα να χύνω.

Στο δωμάτιο έκατσα δέκα λεπτά , πίπα κακή ,συμμετοχή καμία ενώ και τον κώλο της τον δίνει με τα χίλια ζόρια ,δεν υπάρχει περίπτωση να την πάρω ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.810
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, TZOYLI και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού