Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τα μεσάνυχτα είχαν φθάσει και έπειτα από σύντομη τΚεφάλι σε τοίχο!σάρκα στην περιοχή κατέληξα στη Βανέσα την οποία είχα σταμπάρει γιατί μου αρέσουν τα μικρόσωμα και ωραία ρουμάνικα μουνάκια. Βέβαια η κοπέλα τελικά στο δωμάτιο δεν ήταν ούτε χαμογελαστή όπως στο σαλόνι ούτε όπως την περιγράφει άλλος συναγωνιστής. Ποιος ξέρει μπορεί να μην της άρεσα μπορεί κάτι να είχε συμβεί πιο πριν. Χμμμ;
Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο είναι ελεεινό. Έρχεται η Βανέσα. Η Βανέσα είναι κοκκινομάλλα με 2άρι βυζί πιστεύω και ωραίο κώλο.
Ξεκινάω χουφτώματα και τέτοια και ήταν δεκτική αλλά κάπως σαν να μη γούσταρε καθόλου αυτό που γίνεται. Πίπα καλή θεωρώ. Μετά από κάποιο χρόνο τον οποίο εκείνη έκρινε ότι είναι αρκετός Θυμός μου λέει έλα. Της λέω ανέβα από πάνω για αρχή. Μου λέει δεν ανεβαίνω από πάνω. Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Κάθεται ιεραποστολικά ξεκινάω να τη γαμάω και γυρνάει και κοιτάει δεξιά τον τοίχο. Κομοδίνο,ντουλάπα, σιφινιέρα, σύνθετο κρεβάτι τελείως η κατάσταση. Της λέω δε μπορώ εγώ έτσι έλα στα 4.
Ξινίζει γυρνάει και δε στήνεται και καλά αλλά κάπως πλαγιαστά για να μην τον παίρνει όλο μέσα. Κεφάλι σε τοίχο! Της λέω κάτσε ίσια. Μου λέει πας καλά??? Όχι πονάω. Κεφάλι σε τοίχο! Τα παίρνω στο κρανίο και το στροφόμετρο του μυαλού μου κόφτιασε από τα νεύρα. Της λέω και πάει λίγο πιο μπροστά και πιάνομαι από το περβάζι του παραθύρου. Το οποίο είχε πάνω και ένα παρατημένο εσώρουχο μαζί με κάτι κεράκια ρεσό και χαρτιά από καπότες Money Mouth ΚΑΛΤΙΛΑ
Κρατιέμαι από το παράθυρο και τη σφυροκοπάω με όλη μου την δύναμη.
Έδωσα ότι είχα και με πολύ δύναμη τα καρφώματα.
Έτσι ήρθε το τέλος και η καταστροφή εξού και ο τίτλος.
Τον βγάζω και έχει μείνει η μισή καπότα και το καυλί μου πεντακάθαρο. Money MouthΜατάκιΣπασίκλαςΧμμμ;
Γυρνάει και το βλέπει η Βανέσα αρπάζει το βρακί της και τρέχει γυμνή προς το κουζινάκι φωνάζοντας
Εν κατακλείδι, η Βανέσα είναι μια πολύ ωραία κοπέλα αλλά δυστυχώς φαίνεται πως δεν της αρέσει καθόλου αυτό που έχει ΕΠΙΛΕΞΕΙ να κάνει.
Όσο για το ατύχημα τι να πω, συγνώμη Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2015
Ωραίος ο κρεμπιές μπαγάσα! +1 Ναι!
J
Junis
01 Ιουλίου, 2015
Το είχες ανάγκη μύστη μου,ωραία τιμώρησες το πορνίδιο Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελο
01 Ιουλίου, 2015
Δεν φοβάσαι; Εξετάσεις κτλπ; Από ότι κατάλαβα έσπασε η καπότα και της τα πέταξες όλα μέσα χωρίς να γνωρίζεις πόση ώρα τον έβαζες ακάλυπτο;
02 Ιουλίου, 2015
το χες αναγκη τον κρεμπιε τον απροβλεπτο....Ναι!Προσκύνημα
02 Ιουλίου, 2015
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.
R
rotakis1
03 Ιουλίου, 2015
Καλά της έκανες.. Έχω βιώσει την ίδια αδιάφορη συμπεριφορά από πλευράς της.. χωρίς τον κρεμπιέ όμως.. Ναι!
03 Αυγούστου, 2015
ρε παίδες τι είναι ο κρεμπιές;;;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7