Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92408
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
http://www.openday.gr/ads/%CE%B2%CE%AF%CE%BA%CF%85-6-9-9-7-7-1-2-7-8-2/

Την πήρα τηλέφωνο και άκουσα ένα πολύ ευγενικό κορίτσι να μου απαντάει στις ερωτήσεις μου. Χωρίς πολλά πολλά έκλεισα το ραντεβού σε ξενοδοχείο στο Μετάξι.

Ανοίγοντας την πόρτα είδα μια πολύ γλυκειά κοπέλα με καθημερινό ντύσιμο. Ξανθούλα, με πολύ όμορφα μάτια, στο 1.65 περίπου. Ήρθε σχεδόν άβαφη, αλλά και πάλι ήταν πανέμορφη. Μιλήσαμε λίγο για να γνωριστούμε καλύτερα και γδύθηκε για να πάει στο μπάνιο για φρεσκάρισμα. Το σώμα της είναι πολύ όμορφο με ωραία δυάρια βυζιά (καλοφτιαγμένη σιλικόνη), πεταχτό κωλαρίνι και περιποιημένα δάχτυλα ποδιών και χεριών. Πεντακάθαρη με διακριτικό αρωματάκι.

Γλωσσόφιλα δυνατά γι αρχή, φιλιά στο λαιμό για απογείωση της καύλας και κατέβασμα προς τον πούτσο με φιλιά σε όλο μου το σώμα, πριν ξεκινήσουμε το κυριώς πιάτο. Πίπα φοβερά αισθησιακή, χωρίς χέρια με γλύψιμο αρχιδιώνε. Το καυλί μου ήδη γυάλιζε από το γλύψιμο. Αφού γλωσσοφιλιαστήκαμε για αρκετά λεπτά, λες και ήμουν με την κοπέλα μου, δεν άντεξα άλλο και θέλησα να ξεκινήσω.

Το κορίτσι έδωσε ρέστα. Γαμηθήκαμε σε πολλές στάσεις, χωρίς μα και μου. Αληθοφανείς κραυγές, φοβερά στησίματα, στο cow girl έκανε φοβερή καβαλαρία, στο πισωκολητό γυρνούσε και με κοίταζε. Τι να πρωτοθυμηθώ!

Για το τέλος της τα έδωσα στο στόμα. Ο τρόπος που με κοιτούσε στα μάτια, όταν έπαιρνε το σπέρμα στο στόμα ήταν όλα τα λεφτά.

Το δωράκι το πήρε στο τέλος, δεν κοίταξε το ρολόϊ, αφού τελειώσαμε και κανά δεκάλεπτο αργότερα, γιατί άργησα να χύσω.

Κόστος 80 ευρώ, τελική τιμή, χωρίς έξτρα.

Συμπέρασμα, προσοχή στους αγαπούληδες του φόρουμ, γιατί θα πλακωθείτε για το ποιός θα την έχει δική του.

Καλά να περνάμε

Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, greta15 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2015
Ωραίος +1 Κουλ
01 Ιουλίου, 2015
Ωραιος+2 να που όταν δεν βλέπεις το δεντρό άλλα το δάσος περνάς καλύτερα.
N
nuber1
01 Ιουλίου, 2015
Αποτελεσματικός κασκαντέρ! ΕύγεΜεγάλο χαμόγελο
01 Ιουλίου, 2015
για να μην ψαχνω μου δινεις το τηλεφωνο της?
Ευχαριστω πολυ
01 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα, εδώ: 6-9-9-7-7-1-2-7-8-1
01 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

διάβασες καλά την κριτική μου;

εάν πιστεύεις ότι τη διάβασες καλά, για ξαναδιάβασε την και δες την πρώτη πρόταση, για την ακρίβεια το link της αγγελίας

Γερο-μύστης

01 Ιουλίου, 2015
Ειχε ωραιο προσωπο; Γιατι απο σωμα φαινεται καλη.
02 Ιουλίου, 2015
Ωραιος!! Μονο μια φορα την πηρες;
02 Ιουλίου, 2015
Σ'ωραίος δικέ μου.
Ξέρουμε αν η κοπέλα προσφέρει και πίσω πόρτα?
02 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπουργέ, τι εννοείς αν είχε ωραίο πρόσωπο; Ναι, για τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφη! Αυτό όμως είναι υποκειμενικό

Nikp τι εννοείς μια φορά; Αν εννοείς μια εκτόνωση, ναι, γιατί αν διαβάσεις την κριτική μου, άργησα να χύσω. Αν εννοείς αν θα την ξαναπάρω, ΝΑΙ θα την ξαναπάρω

Πίσω πόρτα δεν δίνει απ'όσο ξέρω, αλλά έτσι κι αλλιώς είναι μια υπηρεσία που δεν με ενδιαφέρει.
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2