Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρωξανα μελαχρινη γυφτοΡουμανα,20 χρονων λεει και την πιστευω,εντελως μπαζο στην εμφανιση με απιστευτα φαρδυ κωλο δυσαναλογο με το υπολοιπο σωμα,νερουλιασμενη κοιλια και βυζια,φατσουλα ας πουμε συμπαθητικη...Δε μ'αρεσε καθολου σαν εικονα αλλα ημουν πολυ καυλωμενος και δεν ειχα ωρα μπροστα μου και συνηθως αυτες οι μικρες γυφτουλες μου κανουν τον πουτσο καγκελο,εταξε και παρα πολλα η τσατσα στο σαλονι οποτε μπηκε με 40ε για γυμνο με 69

Λιγα ελληνικα οποτε με το που μπηκε γελουσε αμηχανα σαν χαζη και με κοιτουσε που επαιζα τον ηδη σηκωμενο πουτσο μου.Γδυθηκε και οπως ημουν στην ακρη του κρεβατιου την εβαλα να κατσει πανω μου με την κωλαρα της η οποια εχει ομως μια πολυ ωραια υφη,εκατσε ευχαριστως και της αρεσε κιολας και κουνιοταν.Πηγα λιγο να τη μπαλαμουτιασω να τη φιλησω,να ρουφηξω το λαιμο της και τετοια και μ'αρχισε τα 'κατσε'...δηλαδη πιο ηρεμα...αυτη η λεξη με τρελενει οταν την λεει μια πουτανα
Τελοσπαντων την εβαλα απο κατω αρπαξε τον πουτσο μου και εκανε πινελο στην κλειτοριδα και τα μουνοχειλα της εκλεισε και τα ματια και γουσταρε.Λιγο εγλειψα τα βυζια της τα οποια ηταν πολυ χαλια,της τον ετριψα οσο ηθελα και ξαπλωσα για πιπα

Πριν μου κανει πιπα ξαναεκατσε απο μονη της πανω στον πουτσο μου με πλατη σε μενα και κοιτουσε στον καθρεφτη...η πιπα της δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο αλλα ηταν πολυ ωρα σα να μη τον χορταινε.Δεν ειχε ρυθμο δεν ειχε βαθος,δεν ειχε τη σωστη πιεση αλλα μου τον επαιζε συγχρονως οποτε δεν ξενερωσα.Μου γυρισε και σε 69 οπου επιχειρησα να τη γλειψω αλλα δε μ'αρεσε...ψιλομυριζε,ηταν και ασχημο το μουνι της, αυτες οι χοντρες συνηθως μυριζουν και λιγο σαν κλανια Μεγάλο χαμόγελο....οποτε το απεφυγα τελικα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αφου γρασαριστηκε,κουνηθηκε αχαρα αλλα ηταν ωραια η αισθηση του στενου μουνιου της,κουραστηκε αμεσως ομως και σταματησε,Στηθηκε στα 4 οπου εκει ανοιγει και απλωνεται ωραια η κωλαρα της αλλα δε μπορουσε να τον παρει βαθια και ηθελα να τη γαμησω δυνατα...αλλα μου τραβιοταν μπροστα και μου εφευγε γιατι πονουσε λεει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Και τελικα την εβαλα απο κατω και τη γαμησα σε πιο χαλαρο τεμπο,παλι γελουσε σαν χαζη και εκανε κατι σπασμωδικα τιναγματα,μου γκρινιαξε και για το χρονο ενω ημασταν μεσα στα λογικα πλαιδια,τελοσπαντων με τα πολλα την εχυσα τυπικα,χαιρετιστηκαμε και εφυγε

Συμπερασμα...αγουρη,απειρη,ατεχνη...ομως μου ειχε ολη την ωρα τον πουτσο καγκελο οπως συνηθως συμβαινει μ'αυτες τις γυφτοπουλες Χμμμ;Χμμμ;
Βεβαια η κοπελα δειχνει πολυ προθυμη σε βρωμικο παιχνιδι και γι'αυτο και μονο θα κανει ενα σταθερο πελατολογιο πιστευω εφοσον φτασει ο αλλος στο σημειο να μπει γιατι σαν εικονα στο σαλονι ειναι πολυ χαλια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού