Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την καθιερωμένη πλέον βόλτα στα σπίτια της Φυλής και πέριξ αυτής, επέλεξα τελικά αυτό στη Φωκαίας 25Α στο οποίο εργαζόταν η Νίκη, μια μικρή ρουμάνα της οποίας το πρόσωπο δεν σε τρελαίνει, αλλά έχει τέλειο σωματάκι όλο καύλα...βυζάκια ολοστρόγγυλα και κωλαράκι τρέλα Γλώσσα Πληρώνω το μπλε εισιτήριο στην τσατσα και εισέρχομαι στο δώμα. Τώρα για το δωμάτιο τι να πώ? Είναι αρκετά κάτω από το μέσο όρο της περιοχής Θυμός ... Γενικά, χρειάζεται και εδώ μια ανακαίνηση! Δεν εννοούν να καταλάβουν ότι ο ωραίος και καθαρός χώρος συμβάλλει θετικά στην όλη κατάσταση και συνυπολογίζεται στο να περάσει καλά ο πελάτης με την κοπέλα, ώστε να ξανάρθει. Οσοι το κατάλαβαν αυτό και ξόδευσαν χρήματα για ωραία δωμάτια, τύπου στούντιο, δεν άργησαν να τα πάρουν πίσω και το σημαντικότερο έχουν περισσότερους πελάτες. Αν και το δωμάτιο δεν ήταν της αρεσκείας μου, εντούτοις η Νίκη με το ωραίο σωματάκι με έφτιαξε για τα καλά! Ηταν καθαρή και την έγλυψα με ευχαρίστηση, παρόλου που γαργαλιόταν... Μου περνάει πολύ καλά την προφύλαξη και μου κάνει το στοματικό πού της υπέδειξα...ακάποτο δεν κάνει... Όταν δεν μπορούσα να αντέξω άλλο, της τον φόρεσα πισωκολλητό...η θέα του πανέμορφου κωλαράκι της με έκανε να μην αλλάξω στάση και να καταθέσω εκει με ένταση και πάθος...με είχε καυλώσει η μικρά Μεγάλο χαμόγελο Δεν βιάζοταν καθόλου και έδειχνε αντοχές στο σφυροκόπημα...
Πρόταση αγοράς: Η Νίκη προτείνεται σε πιπινολάτρες πού θέλουν να έχουν αυτοί τον έλεγχο και πού θέλουν την κοπέλα σε παθητικό ρόλο, ακόμη και σε αυτούς που έχουν ιδιαίτερα γούστα αφού η κοπέλα δέχεται υποδείξεις και θέλει να περάσει ο πελάτης ωραία για να ξανάρθει. Ένα αρνητικο είναι το ιδιαίτερο πρόσωπο της πού αντικειμενικά δεν το λες πανέμορφο, σε αντίθεση με το νεανικό κορμί της με τις τέλειες αναλογίες. Για συναγωνιστές που επιθυμούν ελεύθερο στοματικό, κωλαράκι και πρωτοβουλίες από την κοπέλα, δεν προτείνεται ασφαλώς.
Καλό σας βράδυ! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού