Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297342
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκανα βολτουλα στο βουνο και ειχα σαν στοχο τη Σιντυ, εχοντας δει μονο τις φωτογραφιες της. Μολις την ειδα, περασα. Ξανθια, γυρω στο 1,70, με απιστευτο στηθος, μεγαλο και λιιιγο πεσμενο αλλα τελειο στην αφη, πολυ ωραια ποδια-γαμπες, πατουσα Νο 36,5-37, κωλαρα και γλυκο προσωπο! Επισης φοραγε τις καυλογοβες των φωτογραφιων, κατι που επαιξε καταλυτικο ρολο στο να μπω.
Το δωματιο στο -1, με τουαλετα διπλα, πετσετα αλλα οχι παντοφλες. Να πω οτι η υπηρεσια δεν ανεφερε το αυταρχικο σαν προγραμμα, αλλα ρωτησα εγω. Εκανα το μπανακι μου και ηρθε η κοπελα. Της ανοιξα την πορτα, γιατι η πορτα δεν ανοιγει απ'εξω!
Επικοινωνια στα ελληνικα, 2 χρονια λεει στη χωρα και τα μιλαει παρα πολυ καλα! Γενικα ειναι πολυ χαριτωμενη, πολυ φιλικη, προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.
Συζητησαμε το προγραμμα και ειπαμε να διαλεξουμε εργαλειο. Εδω δυστυχως το στουντιο δεν ανταπεξηλθε, τοσο που ελεγα να φυγω, αλλα εκατσα λογω της κοπελας. Η ζωνη για το στραπ ηταν σκισμενη και δεν κραταγε το δονητη. Στο τελος ειπα και στην κοπελα και στην υπηρεσια να το πουνε στη διευθυνση αυτο, ειναι και ακριβο το προγραμμα, κριμα να χαλαει για μια ζωνη. Αρχισαμε λοιπον.... Εγλυφα τις ποδαρες της κι αυτη επαιζε με την τρυπα μου. Της χαιδευα τη σωματαρα και μετα μπηκε με το στραπ. Πρωτα στα 4 στο πατωμα, μπηκε πολυ ωραια, με πηδουσε κι επιανε τα αρχιδα και τον πουτσο μου ενω κουνιοταν πολυ ωραια. Την κοιταγα απο τον καθρεφτη και με τρελαινε. Μετα στο κρεβατι, στα ισια. Αρχισε και πηδαγε, και σε μια φαση επιασα τα βυζια της κι επαθα σοκ.....αρχισα να σκεφτομαι να την γαμησω!!! Υστερα απο λιγο εχυσα, αυτο ηταν.... μιλαμε για εργο τεχνης. Οι βυζολαγνοι σπευσατε!!!!
Μετα εκατσε και μιλαγαμε μεχρι που μπηκα για μπανακι και τη χαιρετισα, ηταν πολυ χαλαρη και ανετη.
Αυτα γενικα, σαν αναμνηση μου εμειναν τα βυζια της και η δεχτικοτητα της. Θελω να ξαναπαω συντομα!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού