Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Δουλευαν η μελαχρινη Ελενη η ''Αιγυπτια''Μεγάλο χαμόγελο χωρις γυαλια μυωπιαςΣπασίκλας και η Ζωη.Η Ζωη ειναι μια ξανθια προμιλφ με μακρυ σγουρο μαλλι , μετριο σε ομορφια προσωπο , κοντη σε αναστημα , μεγαλο σιλικονατοΓλώσσα στηθος και κανονικο κορμι.Ειναι η επονομαζομενη ως Ζωη η ''Θεσσαλονικια''Ναι!.Εχει εργαστει παλαιοτερα Φυλης 84 και πιο προσφατα Φωκαιας 27αΓερο-μύστης.Επισης εχει εργαστει και σε καποια στουντιο της ΚασσανδραςΓερο-μύστης.Η τσατσα ανακοινωσε υπεραπλο προγραμμα χωρις σταση 69Λύπη.

Εδωσα το 20ρικο και ειπα στην τσατσα να μου στειλει την Ζωη.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ζωη.Ηταν αρκετα ευδιαθετηΧαμόγελο.Μου εκανε εντυπωσηΕμμμμ.Περιμενα να ειναι πιο σκυθρωπη με βαση τις παλιες κριτικες.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και αμεσως ξαπλωσε απο πανω μου.Μου εφερε τις σιλικονατες τις τορπιλες μπροστα στο προσωπο μουΓλώσσα.Αρχισα να τις γλυφω με μανια!Γλώσσα Τι βυζαρες ειναι αυτες!Ναι! Αυτη εδειχνε να της αρεσειΓλώσσα.Υστερα τις ειπα να μου κανει προκαταρκτικα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου κανει ισπανικο με τις βυζαρες της.Το καυλι μου ειχε φουσκωσει υπερμετρα και η στυση βαρουσε κοφτεςΝαι!.Αλλα προκαταρκτικα περα απο το ισπανικο ομως δεν μου εκανεΛύπη.Μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ειχε παρει μια παραξενη θεση οταν μου επαιρνε πιπα.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και ερασιτεχνικηMoney Mouth.Ουσιαστικα εγλυφε μονο το κεφαλι της πουτσας.Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Η πιπα ειχε ικανοποιητικη διαρκεια.Μπαλακια αρνηθηκε να γλυψειΛύπη.Της προτεινα να κανουμε σταση 69 αλλα αυτη αρνηθηκε.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσε ανασκελα για να ξεκινησουμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Της τον εχωσα στην καθαρη της μουναρα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο και τις σιλικονατες τορπιλεςΓλώσσα.Η κοπελα εβγαζε καποια αληθινα επιφωνηματα και ειχε κλειστα τα ματια.Πεσαν και μερικα πεταχτα φιλιαΈρωτας.Οχι ομως βαθια γλωσσοφιλαΛύπη.Υστερα βγηκα απο μεσα της και σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου.Της τον ξαναεχωσα και συνεχισα να την γαμαω.Την ξεμουνιαζα και επαιζα με τις βυζαρες τις.Αυτη συνεχιζε τα επιφωνηματα και εδειχνε καποια συμμετοχη στο σεξ.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε της προτεινα να τελειωσω στο στηθος της.Ευτυχως αυτη δεχτηκε να την πιτσιλισω στο στηθοςΧαμόγελο.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και εγω αρχισα να τραβαω μαλακια στα βυζομπαλα της.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στις βυζαρεςΚουλ.Την εχυνα και φιλιομασταν πεταχταΈρωτας.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα σκουπιστηκε μου εδωσε ενα τελευταιο πεταχτο φιλακι και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ζωη ειναι μια ιεροδουλη στουντιακης εμφανισης.Απλως χανει λιγο στο προσωπο.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι οι σιλικονατες της τορπιλες!Γλώσσα Τα μονα προκαταρκτικα που κανει ειναι το ισπανικο.Η πιπα της εχει ικανοποιητικη διαρκεια αλλα ειναι αδιαφορη σε ποιοτητα.Δεν κανει σταση 69.Πεσαν κατι πεταχτα φιλια αλλα ειναι αρνητικη σε βαθια γλωσσοφιλα.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει ιδιαιτερα.Απλως βγαζει καποια επιφωνηματα.Στα θετικα ειναι οτι δεχτηκε να την πιτσιλισω στο στηθος παρολο που δεν ειχε ανακοινωθει στο σαλονι.Ειναι καθαρη κοπελα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Γενικα ειναι μια ευγενικη και χαμογελαστη ιεροδουλη.Θα ελεγα οτι μαζι μου ηταν καπως καλυτερη απο οτι περιγραφεται στις κριτικες.Δεν κανει ομως κατι το ιδιαιτερο για να θελεις να την ξανατιμησεις.Ηταν ενα απλο νυχτερινο ξαλαφρωμα.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2015
Εμένα και 69 με έχει αφήσει και γλωσσόφιλα.............Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1