Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156339
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συναντηση εγινε στο Ν2.Η τσατσα με παρουσιαζει την Γκαμπριέλα και ετσι οπως ημουν ορθιος ερχεται μπροστα μου και αρχιζει να με χαιδευει τον πουτσο και να με λεει'καβλιαρη',ηταν και με τις βυζαρες εξω,2+ με μεγαλη ρωγα καγκελο και ενεδωσα.Περασα με 40€ για ελευθερο στοματικο.Η τσατσα με 'φερε και πετσετα και εκανα ενα ντουζακι για να ειμαι ετοιμος για το μωρο.Ερχεται και πεφτει κατευθειαν στην αγκαλια μου και αρχιζει τα χαδια και τα φιλακια,ενω εγω της χαιδευα την μουναρα της.Μετα απο δικη μου παρότρυνση περασε στο τσιμπουκι καθως δεν ελεγε να ξεκολλήσει απο τις ρωγες μου.Η πιπα της δεν ηταν και τιποτα το ιδιαίτερο,οχι βαθια.ισα ισα το κεφαλι επαιρνε μεσα αλλα μετα απο παρατηρηση μου τον επαιξε πολυ με την γλωσσα της,εριξε και τα φτυσιματα που γουσταρω και ισορρόπησε καπως την κατασταση.Περασμα καποτας σαν καλτσα και την βαζω απο κατω και αρχιζω να την γαμαω αργα και αισθησιακά ενω αυτην να με λεει προστυχολογα ολη την ωρα,κατι που γουσταρω τρελα.Για 2 σταση που αποδείχτηκε και τελευταια την στηνω στα 4 με κατευθυνση να κοιταμε τον καθρεφτη και μετα απο ενα δυνατο σφυροκοπημα για ενα 3λεπτο περιπου εχυσα.Σηκωθηκε,εβαλε το στρινγκάκι της,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.Σ'ολη την συνευρεση πρεπει να με ειπε πανω απο 50 φορες καβλιαρη,κατι που δεν με χαλασε καθολου.
Αυτο που την χαρακτηρισε για μενα ηταν η διαθεση της,καθως απο σερβις δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού