Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...είμαι υπο την επήρρεια της μετασυνουσιακή ντάγκλας και ο ακουστικός μου φλοιός αδρεύεται απο απαλούς μακρόσυρτους μουσουλμανικούς αμανέδες , καθώς προσπαθώ να απαθανατίσω με την ηλεκτρονική μου πένα την πρόσφατη πορνηδονιστική μου επαφή...
...η ολιγοήμερη αποχή , το γαμήσι στη δουλειά και ο πρόσφατος στριπικός ηδονισμός με τον δάσκαλο πλημμυρισαν το αίμα μου με την ντοπαμίνη της αδημονίας για την άρση της διατοιχωματικής τάσης των σπερμοκύστεών μου...
...περίμενα ύπτια την Τζίνα , ένα τροφαντό θηλυκό σαρκίο μελαγχροινού τριχωτού κεφαλής...
...το αδιάφορο και απομακρο ύφος της καταδείκνυαν ότι καμία οικειότητα δεν θα αναπτυχθεί εκτός της κρεατοπαράτριψης...
και έτσι βάλθηκε να στοματομαλάσσει με λαγνεία το γυμνό μου πέος καθώς ανέτριβα μαλακά το χνούδι της επιφάνειας των οιστρογονοσμιλεμένων λιπωδων καμπυλοτήτων της...
...ήταν η σειρά μου να ικανοποιήσω τα στοματολειχικα μου ένστικτα και έτσι βάλθηκα να λείχω με μανία το αιδοίο της , μέχρι που ο τσάτσος με τον ασκίτη φώναξε : "Τζίνα τελείωνε..." και μεις του απαντήσαμε νοερά " αντε γαμήσου ρε μαλάκα" και συνεχίσαμε την σεξοπαράτριψη των κρεάτων μας...
...έλειχα ανιόντως το γυμνό της σώμα φτάνοντας στις μαστικές της καμπυλότητες και ύστερα εφάρμοσα μέσα της τον φαλό μου , με εκείνη να απολαμβάνει έχοντας κλειστά τα μάτια της , πράγμα που το θεωρώ ιδιοφυές , με την έννοια ότι μπορεί να απολαμβάνει το σέξ καμια 20αρια φορές τη μέρα χωρίς να εστιάζει σε κανένα πρόσωπο και να πληρώνεται...
...τελικά στήθηκε κυνικά με μένα να την πεοκρούω εκ των όπισθεν και ύστερα απο την κορύφωση να φιλάω ρομαντικά την πλάτη της αποδίδοντας τα σέβη μου σ'αυτήν την μικρή δούλα της απόλαυσης...
...βαριές μυρωδιές απο αραβική κουζίνα ερεθίζουν το οσφρητικό επιθήλιο ενώ αυτοί οι αργόσυρτοι μαλακοί αμανάδες δημιουργούν μέσα μου μια παράξενη ηδονιστική μυσταγωγία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού