Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη επίσκεψη στο συγκεκριμένο στριποίδρυμα μαζί με τον άρχοντα Βασίλη. Μας έχει γίνει πλέον απαραίτητο το καύλωμα σε στριπ πριν την σεξουαλική ολοκλήρωση στα μαγαζιά της οδού Φυλής ή του Μεταξιού, καθώς και η οι δύο είμαστε φαν του πορνοηδονισμου άνευ οικειότητας και λοιπών δεσμεύσεων!... Η είσοδος στα 15€ μαζί με το ποτό, το δεύτερο ποτό στα 10€, το γυναικείο ποτό από 20€ και πάνω (ποτέ δεν έχω προσφέρει γιατί το θεωρώ κοροϊδία), ο απλός χορός 10€ και ο πριβέ χορός των δεκαπέντε λεπτών 50€. Ο χώρος και η μουσική δεν είναι και τα καλύτερα...το προσωπικό όμως ευγενικό και εξυπηρετικό.
Κυκλοφορούσαν 15 περίπου κοπέλες, οι περισσότερες πολύ όμορφες, νεαρές και αδύνατες. Οι χοροί στην πίστα αρκετά συχνοί και αργοί...αισθησιακοί...καυλωτικοί. Στις 2:30 περίπου είχε ένα σεξ σόου με μια κοπέλα που ξεκίνησε κάνοντας ντους και κατέληξε σε στρόγγυλο κρεβάτι με δονητή...ένα μόνο αλλά καυλό! Μέχρι τις 4 που φύγαμε δεν είχε άλλο σπέσιαλ σόου στην πίστα. Θα μπορούσαν όμως τα αφεντικά του μαγαζιού να βάλουν περισσότερα σόου και σίγουρα δεν θα έχαναν!
Για απλό χορό επέλεξα την Σάσα, μια μικρή από Ρουμανία με πανέμορφο πρόσωπο και κωλαράκι Έρωτας και δεν το μετάνιωσα. Αν δεν είχαμε σκοπό να συνεχίσουμε αλλού, θα την έπαιρνα και για πριβέ...Έρωτας Καλή εντύπωση μου έκανε και μια Ουκρανή ομορφούλα, η Ινα αν θυμάμαι καλά. Το ίδιο και η γλυκιά Νάντια πού ήθελε να πάμε πριβέ, όπως και η ιδιαίτερα επιθετική Γκρέις (πρέπει να έκανε και τους περισσότερους χορούς εκείνο το βράδυ με τσαμπουκά, εγώ και ο Βασίλης όμως βράχοι όσο και αν αυτή επέμενε). Ξεχωριστή παρουσία η Αφροδίτη, ελληνίδα πολύ αδύνατη με σφιχτό σώμα, μικρό στήθος και στυλ Λάρας Κροφτ στο ντύσιμο η οποία φαίνεται να κάνει τρελό χορό (μέχρι τις 1:30 έκανε τη σερβιτόρα και μετά άλλαξε για τα καλά). Πολλές κοπέλες μας παρακαλούσαν για πριβέ προσφέροντας μάλιστα φραπέ και ορισμένες και μπριζόλα ( αν και το δεύτερο δεν το πολυπίστεψα)....φαίνεται έμαθαν για την αποτυχία των διαπραγματεύσεων και το δημοψήφισμα της πρώτης Κυριακής του Ιούλη και είπαν να μαζέψουν όσο περισσότερα ευρώ μπορούσαν πριν γυρίσουμε στη δραχμούλα...Μαλακία Εμείς εκεί μέσα δεν καταλάβαμε τίποτε...μας το είπε το παιδί στην πόρτα όταν φεύγαμε.
Πρόταση αγοράς: Η αλήθεια είναι ότι τόσο εγώ όσο και ο άρχοντας Βασίλης καυλώσαμε για τα καλά, άλλωστε αυτό ήταν το ζητούμενο. Το στριπομάγαζο αυτό προτείνεται ιδιαίτερα σε πιπινολάτρες αφού έχει όμορφες μικρούλες με λεπτά ωραία σώματα και πού χορεύουν αργά και αισθησιακά. Το μόνο αρνητικό είναι ότι οι περισσότερες από αυτές έχουν μικρό στήθος...
Για τους παιχταράδες του σάιτ δεν θα το πρότεινα γιατί δεν μου φάνηκε να γίνονται παιχνίδια και σόου.
Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα! Καπέλο
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2015
δάσκαλε είχες πολύ μεγάλη ανάγκη τον οπτικοαπτικό ηδονισμό σ'αυτό το κρεοπωλείο της ηδονής Ματάκι

τα σέβη μου απο την μεταξένια πιάτσα Καπέλο
28 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! Ναι! Ναι!

Καπέλο άρχοντα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2