Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Γιάννα την είδα, πρώτα φορά, σήμερα το μεσημέρι και μου άρεσε.Όμορφο πρόσωπο, καστανή, με μακρυά μαλλιά, σφηχτό, 3άρι στήθος, κωλάρα κι ωραία πόδια.Σαλονάρισε με τις βυζάρες τη σε κοινή θέα.Οπότε, πλήρωσα το αντίτιμο για απλό πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο.Το οποίο, μπορεί να είναι λίγο μικρό, αλλά όμορφα διακοσμημένο.Με άνετο και μοντέρνο κρεβάτι, νιπτήρα και κυρίως πεντακάθαρο.
Η Γιάννα δεν άργησε να έρθει.Σε ερώτησή μου, μου είπε, ότι είναι απ΄τη Ρωσία.Αφαίρεσε και το κόκκινο στριγκάκι της και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.Το πρώτο πράγμα που έκανε, ήταν κάποια σχόλια ζήλιας για ο μαύρισμα μου (τί άλλο να σχολίαζε;την κορμάρα μου;) και το πόσο θα ήθελε να βρισκόταν κάπου στη θάλασσα κάτω απ΄τον ήλιο.
Τα προκαταρκτικά της λίγα, κυρίως επειδή δεν την άφησα έχοντας επικεντρώσει την προσοχή μου στα υπέροχα βυζιά της και στις ρόγες τους, οι οποίες είναι σχετικά μεγάλες.Αυτή με φιλούσε στο λαιμό, έπαιζε με τον πούτσο μου κι η ανόρθωση επιτεύχθηκε σχετικά εύκολα.Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνησε την πίπα της με ρυθμό, λιγάκι πιο έντονο απ΄το κανονικό, χωρίς να με ενοχλεί, αλλά κάπως μονότονη, χωρίς να ασχοληθεί με τα α@@@@ια μου.Πρώτη στάση στα τέσσερα, όπου έστησε των κωλάρα της τέλεια, επιτρέποντάς μου πλήρη διείσδυση.Η θέα της κωλάρας της στημένη στα τέσσερα ήταν πολύ καβλωτική.Στη συνέχεια ιεραποστολικά, όπου μπορούσα να χουφτώνω κι εναλλάξ να γλείφω τις βυζάρες της και να χαιδεύω την κλειτορίδα της.Και για το τέλος γύρισε τη λεκάνη της στο πλάι, με εμένα να έχω γραπώσει το κωλομέρι της.Άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της έντονα και μετά από λίγο έχυσα.Η συμμετοχή της πολύ καλή, με όχι υπερβολικούς κι αληθοφανείς αναστεναγμούς, μερικά πικάντικα σχόλια, παίρνει πρωτοβουλίες, υπομονετική χωρίς να μου δώσει κάποιο σημάδι βιασύνης.
Υ.Γ. Η υπηρεσία ευγενική, χωρίς να μας ενοχλήσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού