Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191802
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη μετα απο καιρο με σκοπο να παω με την μαιρη. τελικα πετυχα την νικη η οποια ηταν στο 20 σπιτακι. μπαινω μεσα κ με το που την βλεπω παθαινω κοκομπλοκο. ξανθια με βυζαρες κ ωραιο κορμι. εχω κ θεμα με τις ξανθιες...
δινω 30ε του τσατσου κ του λεω, πες της να μην βιαζεται στο κρεββατι. γδυνομαι κ μπαινει μετα απο λιγο. αρχισαμε φιλακια απλα οχι γλωσοφυλα. χαδια κτλ. με γδυνει κ αρχιζει να μου τον χαιδευει. ξαπλωνω, συνεχιζει τα παιχνιδια χωρις βιασυνη. τι ρωταω τι αλλες υπηρεσιες προσφερει κ μου λεει 50 ακαποτο κ 80 για κωλο. κ 80 το μισαωρο για 2 φορες σεξ, 100 το μισαωρο για 2 φορες σεξ με κωλο. ομολογω οτι θα την τιμησω συντομα για ενα μισαωρο με κωλο. αρχιζει πιπα παρα πολυ καλη με καυλωτικες ματιες. εγω χαιδευα το μουνακι της. ανεβαινει πανω μου κ αρχιζει το σφυροκοπημα. της λεω θελω να χυσω στα βυζια σου, μου λεει "οτι γουσταρεις". συνεχιζουμε το σεξ με μικρα διαστηματα παυσης κ φιλιων κ καταθετω στις βυζαρες της. της ειπα να με περιμενει συντομα και ομολογω οτι μου αφησε παρα πολυ καλες εντυπωσεις. μολις την παρω απο πισω θα ξαναγραψω. επιτελους εχουμε κ κατι καλο στην πατρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
8
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού