Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασα νωρίς το πρωί και στον οίκο δούλευαν η Σόφι, η ρωσίδα μιλφ που εμφανιζόταν με το λευκό δαντελωτό στο Διδύμου 8Α στον όροφο που τώρα έχει ενσωματώσει και ακάποτο τελειωτικό στο στόμ και μια κοπέλα που δεν είχα ξαναδεί η Πωλίνα, με πολύ όμορφο πρόσωπο που μου θύμισε λίγο τη Μάγια απΌ Φωκαίας 19. Μόνο που η Πώλίνα δεν κάνει τελειωτικό. Έφυγα αλλά μιας και δεν βρήκα τίποτα καλύτερο ξαναγύρισα. Το δωμάτιο ψιλοκαθαρό και είσοδος της Πωλίνας η οποία ομιλεί αγγλικά. Με καθάρισε επισταμένως και αφού μου έβαλε σκουφάκι μετά από δική μου παρότρυνση ξεκίνησε μια σχετικά καλή πίπα. Το ευχάριστο ήταν ότι γύρισε πλάγιο 69 έτσι ώστε να έχω πρόσβαση στο μουνάκι της και μάλιστα μόνη της οδήγησε το χέρι μου ώστε να τη δαχτυλιάζω. Συνεχίσαμε έτσι για αρκετή ώρα και μετά έβαλε κρέμα και μου ξανατοποθέτησε το χέρι στο μουνάκι της. Τελείωσα με πίπα καλυμμένη στο στόμα της. Ήταν μια ευχάριστη συνεύρεση αλλά όχι για απαιτητικούς. Ευγενική κοπέλα, κάπως κλειστή και μαγκωμένη με ωραίο πρόσωπο και μέτριο σώμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2015
και με μένα μαγκωμένη ήταν ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ .... ωραία κριτική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1