Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το Σαββατοκύριακο πρωινά είχα δει την Έρρικα στο μπουρδέλο αυτό, αμέσως την είχα βάλει στόχο για τις επόμενες ημέρες.
Γύρω στις τρις και ενώ είχαν τελειώσει οι ειδήσεις του mega, μου μπήκε στο μυαλό να πάω στο Περγάμου 1 στην Έρρικα, ντύνομαι, το μόριο ήταν ξυρισμένο από χθές και περπατώντας έφτασα μετά από δέκα λεπτά στο τσαρδί ετούτο.
Η ευγενική υπηρεσία μου, αναφέρει το απλό πρόγραμμα που προσφέρει η κοπέλα και πως με δέκα ευρώ παραπάνω κάνει και ελεύθερο στοματικό ΣπασίκλαςΣπασίκλας, ποια κοπέλα ερωτώ είναι στο δωμάτιο και αμέσως μου απαντά η υπηρεσία πως είναι η Έρρικα, στην αρχή έλεγα να φύγω ακούγοντας το απλό πρόγραμμα αλλά έκατσα να δω λίγο την κοπέλα ξανά και να μπω αν είναι.
Βγαίνει η Έρρικα, η οποία με χαιρετά λέγοντας μου, '' Γεια σου ξανά''. Η Έρρικα, ψηλή, με πιασίματα, φορούσε ένα μαύρο νυχτικό, με μεγάλα μαστάρια, κωλάρα με τατουάζ από πάνω και έκφυλο πρόσωπο με τσιμπουκόχειλα. Μπήκα ... με 20 ευρώ.

Μπαίνω στο δωμάτιο που είναι μόλις μπαίνουμε δεξιά στο πρώτο δηλαδή, πρόκειται για ένα ωραίο δωμάτιο με κυκλικό κρεβάτι μόνο που δεν έχει ντουζιέρα μέσα. Αναμονή για κανένα πεντάλεπτο και τσουπ η κοπέλα μου δίνει τα ρέστα. Κουβέντα ενώ το μωρό είχε κάτσει στο κρεβάτι και έβγαζε όλα αυτά που φορούσε. Είναι από Λευκορωσία ετών 25 Ματάκι, όντας πίσω της άρχιζα να της χουφτώνω τα μαστάρια και να τα ρουφάω με μανία ενώ την φιλούσε και στον λαιμό, ξάπλωσε για να την βλέπω καλύτερα όπως μου είπε και εκεί συνεχίσαμε με φιλιά, παίξιμο στο μουνί της ενώ αυτή μου έπαιζε την πούτσα. ''Τι ωραία πούτσα'', αναφωνεί. την έφαγα σε μια στιγμή και το σκουλαρικάκι που φορούσε στο αυτί, αλλά ευτυχώς το βρήκε ... η όλη φάση ήταν ευδιάθετη και για τους δυο. '' Είσαι παντρεμένος?'', μου λέει, ''όχι΄΄ της απαντώ και αμέσως άρχιζε να με φιλάει στο λαιμό και στα αυτιά. Καθίσαμε στο έτσι και μου λέει να ξαπλώσω κι εγώ, πως είναι η σειρά της ... η ΜΟΥΝΑΡΑ άρχιζε να με γλύφει στις ρόγες και στην κοιλιά ενώ μου λέει να κατέβει και πιο κάτω, by the way έχω ένα σκουλαρίκι στην γλώσσα της χρώματος πράσινου, φτάνει κάτω και μου ρουφάει σαν σκούπα deloghi τα αρχίδια, να πω πως τα αρχίδα δεν τα ξυρίσω εντελώς, αφήνω τρίχα, κόβω την άλλη περιοχή, η γκόμενα έφαγε και κάποιες τρίχες χωρίς να πει κάτι κακό, ίσα ίσα ... συνέχεια του απλού προγράμματος μου λέει αν θέλω 69, και της λέω θετικά ναι.μου φέρνει την μουνάρα της και την κωλάρα της που είχε σπυράκια κόκκινα, γλύφω τα μεγάλα της μουνόχειλα ενώ αυτή με καυλωτικές φωνές με ρουφάει, σε μια φάση αρπάζω το καυλί μου και όπως ήμασταν στο έτσι αρχίζω να την κοπανάω στο στόμα στα μάγουλα και στην γλωσσα ... τι δάχτυλο της έβαλα, το μουνάκι της είχε αρχίσει να υγραίνεται.
Πρώτη στάση στα τέσσερα, άψογη η θέα της κωλάρας της δεν έκατσα πολύ γιατί έχει υπερβολική κωλάρα και δεν βολευόμουν καλά.
Στάση κανονική με τα πόδια στον αέρα δυνατό γαμήσι ενώ φιλούσα τις καυλωμένες ρόγες της, αυτή ήθελε να νου πιέζει τις ρόγες και να με χαιδεύει αλλά δεν την άφησα, μετά από σφυροκόπημα αρκετό και ενώ με κοιτούσε καυλωτικά με τα υγρά της μάτια της τα έδωσα όλα στο μουνί της.
Κουβέντα στο κρεβάτι, της είπα που με θυμόταν ενώ δεν είχα περάσει και μου απαντά πως έμοιαζες με έναν που ήρθε χθες, ενώ για τα σπυράκια πως έχει ευαίσθητο δέρμα και τώρα που είναι καλοκαίρι τα βγάζει Εμμμμ ενώ έχει και ένα παιδάκι δυο ετών. Μου λέει να ξανά πάω με φυλάει σταυρωτά και με χαιρετά η ΚΑΥΛΑ !!!


Θα ξανά πάω σίγουρα σε μια τουρμπίνα όπως είναι η Έρρικα !!ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έρρικα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού