Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημουνα μεταξύ Φυλής και Μεταξουργείο, αλλά αποφάσισα τελικά να πάω Φυλής (τελικά όλα σχετικά είναι, αφού καθαρούς χώρους και ωραία μωρά δεν βρίσκεις πάντα Φυλής και πέριξ αυτής). Αφού έριξα μια ματιά στα περισσότερα σπίτια, επέλεξα τελικά τη Σόνια στο Φωκαίας 9, με το πού μπαίνεις απέναντι (έχει και άλλο αριστερά). Η Σόνια είναι μια αλβανή ξανθιά γλυκιά κοπέλα με ωραίο χαμόγελο και καλή διάθεση, σώμα λεπτό με φυσικό στήθος και ωραίο πισινό. Τελευταία, έχω συμπεράνει ότι οι κοπέλες από Αλβανία έχουν καλύτερη συμπεριφορά από τις ρουμάνες και τις ρωσίδες, ενώ δεν υστερούν καθόλου στην εμφάνιση. Αφού έδωσα το μπλε εισιτήριο στην κυρία, πέρασα στο δωμάτιο, το οποίο, αν και μου φάνηκε καθαρό, δεν το λες ωραίο, ούτε ανακαινισμένο...στο Μεταξουργείο βρίσκεις καλύτερα σε ορισμένα. Κανονικά θα έπρεπε όλα τα σπίτια στη Φυλής και πέριξ αυτής να έχουν ανακαινησθεί για να αξίζουν το εικοσάρι... Τέσπα, σε λίγο μπαίνει ή Σόνια όλο χαμόγελο και χαρά Μεγάλο χαμόγελο
Μου λέει ότι είναι από την Αλβανία και ότι μόλις επέστρεψε από την Πάτρα. Της λέω "είσαι καθαρή για 69?" , μου απαντά "βεβαίως" και σκουπίζει το νάκι της με μωρομάντηλο. Της λέω να ξαπλώσει και αρχίζω να γλύφω βυζάκια στην αρχή και μετά το καθαρό μουνάκι της για αρκετή ώρα, ενώ έδειχνε να της αρέσει πολύ. "Θα φτάσω μωρό μου" μου λέει και εγώ σκέφτηκα να της ζητήσω πίσω το εικοσάρι αν έφθανε πρώτη...τελικά δεν συνέχισα γιατί είχα γίνει πύραυλος και ήθελα να την γαμίσω αμέσως. Βάζω μόνος μου την προφύλαξη και της ζήτησα να μου τον γλύψει αυτή τώρα. Η πίπα της πολύ καλή με γλώσσα, χωρίς χέρι - της το τράβηξα - με καύλα και πονηρές ματιές (κάνει και ακάποτη)... Δεν άντεχα περισσότερο και της ζήτησα να ανέβει από πάνω, αν και η ίδια ήθελε πισωκολλητό... Μετά από λίγο μου ζήτησε να αλλάξουμε σε πισωκολλητό, αλλά κουνιόταν τόσο ωραία και ήταν τόσο στενή (δεν βάζει κρέμα) που της είπα να συνεχίσει έτσι και να μη μιλάει, ώσπου και έγινε η κατάθεση όλο καύλα και από μέρος μου Μεγάλο χαμόγελο (ίσως το πισωκολλητό να είναι το δυνατό της σημείο, αλλά εμένα μου άρεσε από πάνω αυτή και εγώ να γλύφω τα βυζιά της). Με ρώτησε αν μου άρεσε, πολύ της είπα και μου είπε να ξαναπάω...και αλήθεια θα ξαναπάω γιατί το έχει το κορίτσι!!!
Πρόταση αγοράς: Η Σονια έχει επιστρέψει γεμάτη όρεξη και καλή διάθεση, χαμογελά συνεχώς και συμμετέχει σε όλα, δεν βιάζεται και είναι καθαρή, είναι πολύ ευγενική και ομιλητική. Για τους παραπάνω λόγους, τη συστήνω σε αγωνιστές που θέλουν συμμετοχή από την κοπέλα και αρκετά προκαταρκτικά πριν εισέλθουν στον στενό κόλπο της. Δέχεται υποδείξεις και έχει τον τρόπο να σε κάνει πολύ σκληρό!
Καλή συνέχεια σε όλους εσάς! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2015
Όντως πολύ ωραίο χαμόγελο έχει η κοπέλα και την αύρα ότι γουστάρει πολύ αυτό που κάνει.
Βλακεία έκανα που δεν την τίμησα, αλλά θα τιμηθεί σίγουρα Ναι!
Καπέλο
R
rotakis1
25 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! Ναι! Ναι!

Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2