Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...2 μέρα παρά μέρα 20ωρα γαμήσια στο γαμωνοσοκομείο τους , με έκαναν να συνειδητοποιήσω ότι κάτι πάει πάρα πολύ λάθος...
...ήθελα λίγη ντοπαμίνη και σαν άλλο πρεζάκι βρέθηκα ύπτια στην φτηνή πορνοκλίνη να περιμένω την δόση μου, σ'ένα νεαρό ξανθό βαριεστημένο μουνάκι με φυσικό ίσως και κάπως ατσούμπαλο σωματότυπο...
...είχε βαρισετημένο επαγγελματικό ύφος αλλά προσπάθησα να το ρομαντικοποιήσω...
...ανέτριβα τις οιστρογονοσμιλεμένες λιπώδεις καμπυλότητες των μαστών και των γλουτών της , με το ελαφρό χνούδι (προϊον των ελάχιστων ανδρογόνων που παράγουν οι γυναίκες) ενώ εκείνη μου μάλασσε το γυμνό μου πέος...
...την ανέβασα απο πάνω μου για ν'απολαύσω οπτικά τις λικνιζόμενες καμπυλότητες και ύστερα την έστησα κυνικά με την ηβική μου χώρα να προκαλεί παφλασμούς στην πληθωρική γλουτιαία δικιά της μέχρι ο σπασμός να λυθεί με την σπερματέγχυση...
...πήρα τη τζούρα μου και ξεχαρμανιάζω απαθανατίζοντας τη στιγμή ,πατώντας τα κουμπιά ενός ηλεκτρονικού υπολογιστή στο οποίο ακούγονται παράξενες ινδικές , αιγυπτιακές και πακιστανικές διάλλεκτοι απο μαύρα και μελαμψά όρκ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού