Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324821
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παει καιρος απο την τελευταια φορα και ειπα να ξανατιμησω την Γαληνη.Περασα με 50€ για ισπανικο.Ερχεται το μωρο και κατευθειαν πεφτω πανω στις βυζαρες της που δεν τις χορταινα ενω αυτην μου χαιδευε τον πουτσο που ηταν είδη πετρα.Με ξαπλωνει και αρχιζει να παιζει με τις ρωγες μου και στη συνεχεια περναει την καποτα και αρχιζει μια πιπα αρκετα καλη,βαθια και με φτυσιματα οπως μ'αρεσει.Μετα τον παιρνει και τον βαζει μεσα στις βυζαρες της,ενω παραλληλα τον χτυπουσε προστυχα και με κοιτουσε μες στα ματια.Μετα ξαπλωνει απεναντι μου,ανοιγει τα ποδια της και σαλιωνει το μουνακι της,με κλεινει το ματι και με λεει ''ελα να με τον καρφωσεις'.Ξεκιναω να την γαμαω σε γρηγορο ρυθμο ενω της δινω φιλακια στον λαιμο.Στην συνεχεια την στήνω στα 4 και αρχιζω το σφυροκόπημα,σ'αυτην την σταση ομως δεν ταιριαξαν τα χνώτα μας και μαλακωσα.Το μωρο δεν δυσανασχέτησε καθολου.με ξαπλωσε και τον ξαναπηρε παλι στο στομα και μ'εκανε τουρμπο γρηγορα και ανεβηκε απο πανω.Ξαπλωσε τελειως πανω μου και κουνουσε μονο την λεκανη της,ενω με κοιτουσε μες στα ματια και εγω δεν αφηνα σε ησυχια τις βυζαρες της.Σ'αυτη την σταση ηρθε το τελος και μ'εδωσε και ενα πεταχτο φιλι.Δυο μαλακιες και το μωρο αποχωρησε.
Ηταν μια πολυ πετυχημενη καταθεση και η Γαληνη εδειξε πολυ ωραια διαθεση και σιγουρα θα τιμηθει στο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Υπηρεσίες
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2015
Αδερφε με 50ε στη Βουλγαρια θα την ειχες για ενα ολοκληρο βραδυ Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1