Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μου ειχε λείψει η Εμμα και αποφασισα να κανω καταδρομικη για να ξεδωσω.Πρωτη φορα και στο συγκεκριμενο στουντιο και σαν καινουριο μ'αφησε καλες εντυπωσεις.Περασα με 40€,η τιμη ειχε πολλα προγράμματα ,εγω απλα ηθελα να της τα δωσω στον στομα.Μετα απο λιγη αναμονη ερχεται η Εμμα.Μ'εκανε παραπονα για το που χαθηκα τοσο καιρο και ξεκινησε το γνωστο μπλα-μπλα.Όση ωρα μιλουσαμε και ηταν ξαπλωμενη μπρουμητα ημουν απο πανω της και της εκανα ενα απαλο μασαζακι ενω παραλληλα της εδινα φιλακια σ'ολο της το κορμι και της τον εβαζα αναμεσα στα κωλομερια της,ειχα γινει τουρμπο απο ωρα.Στη συνεχεια ξαπλωνω και αφου με περιποιήθηκε τις ρωγες μου ξεκινησε την πιπα οπως μ'αρεσει,βαθια,υγρη,με φτυσίματα και παιξιμο της γλωσσας.Περασμα καποτας σαν καλτσα και ανεβηκε απο πανω που κουνηθηκε πολυ ωραια ενω επεφταν και αρκετα γλωσσοφιλα.Μετα την βαζω στα 4 στην ακρη του κρεβατιου και την γαμαω σε πολυ γρηγορο ρυθμο ενω επεσαν και μπατσακια στη κωλαρα της,οχι πολυ δυνατα.Για τελος την ξαπλωνω ανασκελα,βαζω τα ποδια της στους ωμους μου.Την γαμησα για αρκετη ωρα στην συγκεκριμενη σταση και οταν ημουν ετοιμος να χυσω,σηκωθηκα ορθιος στο κρεβατι.μ'εβγαλε την καποτα,με τον επαιξε λιγο και της τα 'ριξα στο στομα.Δεν βιαστηκε ν'αποχωρίσει απο το δωματιο.
Ηταν αλλη μια καλη καταθεση στην Εμμα και ειναι ενα καλο στανταράκι στις λιγες επιλογες που εχουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού