Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γκαμπριελα ξανα μετα απο σχεδον λιγοτερο απο ενα χρονο, φορουσε ενα μαυρο ολοσωμο δυχτιοτο οπου φενοντουσαν οι βυζαρες της μεσα και αφηνε την φαντασιωση σου τρεξει...εμφανησιακα παραμενει το ιδιο μια παρουσια που δεν την λες μουναρα, αλλα αν την δεις να περναει πλαι σου το κεφαλι σου θα γυρισει να ακολουθησει το κορμι της, εβαλε λιγα κιλακια νωμιζω τα οποια δεν την χαλανε, μπηκε στο δωματιο και απο τα προκαταρτικα εγινε το ελα παππου να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου...!!
Ξεντυθηκε και επεσε στο κρεβατι οπου ευχαρηστηθηκα ολο το κορμι της οι βυζαρες αποτελουν το μεγαλο χαρτι της, στις προσφερει απλοχερα, μεγαλες με ελαχιστη σιλικονη χορταστικες, γενικα ευχαρηστηθηκα βυζι και το θυμαμαι ακομα και τωρα στο στομα μου.. Μεγάλο χαμόγελο καποτα περασμα με το στομα και η πιπα της πολυ καλη και σε διαρκεια, αρχιδακια δεν τιμισε... Λύπη στα του αγωνα ειχαμε μονο μια σταση την ιεραποστολικη, δεν μπορεσα να κρατηθω με ειχε καυλωσει αρκετα και με ξετιναξε σε χρονο ΤΤ, κυριως αυτη με γαμουσε απο κατω παρα εγω με κυκλικες κινησεις της λεκανης της, το βλεμα της δεν εφυγε απο το δικο μου με καρφωνε λες και ηξερα ακριβως τι ηθελα, με χουφτωνε με χαιδευε, βογγυτα πληρως πιστευτα και επιτυχημενα, εεε εχυσα νωρις βλεποντας το ομορφο προσωπο της, ξαπλωσαμε τα ειπαμε λιγακι καθως την χαιδευα και καληνυχτα με μια αγγαλεια...
Απορω με τον εαυτο μου γιατι αργισα τοσο πολυ να την ξαναεπισκευτω, η Γκαμπριελα με κερδισε χτες βραδυ με το καλησπερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού