Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιλφ σε στυλ Λαουρα η Καμελια δεν θα παλευοταν σημερα και απο οτι διαβασα στις αναφορες των συναγωνιστων, η μονη που πληρουσε τις προυποθεσεις καλης εμφανισης ηταν η Τζουλια. Ηξερα τι θα συναντουσα απο αποψη αποδοσης αλλα το ζητουμενο ηταν να με αφησει να την γλεντησω στα 4 χωρις μα και μου. Απο εμφανιση ειναι σαν τις μελαχρινες γκαβλες που βλεπουμε να κατηφοριζουν προς την παραλιακη με ξεκωλα μινι και heels που ολοι λιγο πολυ θελουμε να τις καρφωσουμε.
Περασα με το απλο στο δωματιο με το τζακουζι, χαρτι δεν υπηρχε και το ac ηταν κλειστο κατι που επανεφερε η Τζουλια στην κανονικη του λειτουργια. Περιμενα καβλωμενος στο δωματιο και αφου εκανα λιγο body building στους καθρεφτες, ξαπλωσα να κοιμηθω. Ωραια ηταν, το ανοιγμα της πορτας με επανεφερε στην πραγματικοτητα και η πορνοτζουλια ητανε διπλα μου. Εβγαλε ολα τα νταραβερια που φορουσε ορθια, με σειρα και με ευλαβεια και τελικα ηρθε κοντα μου.
Λιγα πραγματα απο αποψη επικοινωνιας, σαν να ντρεπεται Χμμμ;...και αρχιζει τα προκαταρκτικα. Ενα, δυο, τρια χαδια στο στηθος και αγαρμπο παιξιμο της πουτσας. Χουφτωνα το κωλαρακι της και το καβλωμενο στηθος της και δεν εχασε την ευκαιρεια να περασει καποτα.
Δεν ειχα πληρη στυση εννοειται αλλα το μονο που εβλεπα ηταν να την αποκτησω για να περασουμε στο γλεντι. Στο τσιμπουκι οκ το κανει σφιχτα και σε καποιες φασεις βαθεια αλλα γενικα εχει εναν ρυθμο χωρις να κανει και κατι το ιδιαιτερο συνολικα.
Μολις εγινα πυραυλος την εβαλα απο πανω και αφου πασαλειψε το εργαλειο με λιπαντικο, καρφωθηκε. Χτυπιοταν μονη της με σωστη κινηση της λεκανες να ακολουθει την φορα του πουτσου ωστε να αποφυγουμε πορνοσπασιματα Χαμόγελο και μετα ανελαβα εγω, εκανε και τα πορνοβογγητα της και με αφησε να κανω πληρη πορνοεκτιμηση στηθους.
Ολα ηταν ετοιμα και την γυρισα στα 4, εστησε καβλωτικα το ονειρικο κωλαρακι της και αφου την εβαλα στην σωστη θεση την κατακαρφωσα για πολυ ωρα μεχρι τελους. Κατα την διαρκεια πορνοβογγουσε και εκανε κατι βρωμικα κολπα με τον πορνοκαθρεφτη να λειτουργει ως το interface πορνοεπικοινωνιας μας. ΧΥΣΙΜΟΟΟΟΟ, αποφυγη καρδιακου, μουγκαμαρα απο την πλευρα της, φιλακι στα κωλομερια και εξω.
Ωραιο μουνι, καλο για ξεφορτωμα αλλα δεν κανει τπτ το ιδιαιτερο στο απλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού