Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για οσους δεν ετυχε να παρακολουθησουν το νημα Call-girls Αθήνα > Αλίκη, η κοπελα ξεκινησε την καριερα της σαν cg πριν περιπου δυο χρονια. Η τακτικη της να δινει το τηλεφωνο της μονο μεσω pm (πιθανα μετα από screening βασισμενο στην συμμετοχη καθε ενδιαφερομενου στο φορουμ ?) προκαλεσε εντασεις, αντιπαλοτητες, και γκρινιες από αυτους που δεν καταφεραν να εξασφαλισουν τον πολυποθητο αριθμο. Μ’αυτά και μ’αυτά το νημα της Αλικης διογκωνοταν συνεχως με απαντησεις και αντιπαραθεσεις, μεχρι που εφθασε σχεδον τρεις εκατονταδες σελιδες. Προσωπικα παρακολουθησα ζωνταντα μονο τους τελευταιους 3 μηνες οπου τα πραγματα ειχαν πια ηρεμησει, αλλα ένα βραδυ εκανα ένα γρηγορο review ολων των σελιδων και μετα αποφασισα οτι αξιζει να δοκιμασω και εγω την τυχη μου στελνοντας ένα pm. Προς μεγαλη μου εκπληξη, η Αλικη απαντησε πολύ γρηγορα για τα δεδομενα της (μετα από 1-2 μερες) στελνοντας μου το τηλεφωνο της. Τυχη του πρωταρη ?, επεσα σε περιοδο μειωμενης ζητησης ?, … Σημασια εχει ότι το τηλεφωνο το πηρα χωρις ταλαιπωρια.

Τελος παντων, μετα από καποιες δυσκολιες στην επικοινωνια και ενα ακυρο, εφθασε η ωρα για το πρωτο ραντεβου μου με την Αλικη. Ομολογω ότι οι προσδοκιες μου ηταν πολύ μεγαλες λογω των πολύ καλων κριτικων της και των σχολιων των φαν της Αλικης στο νημα της. Ετσι όταν μπηκε η Αλικη στο δωματιο παραλιγο να κανω την χοντραδα να την ρωτησω αν ειναι πραγματι αυτή η κοπελα για την οποια εγινε τοσος χαμος. Από εμφανιση, γλυκο προσωπο αλλα με υπερβολικο κραγιον, σωμα με αρκετα κιλα παραπανω σε σχεση με τις λιγες φωτογραφιες που ειχαν δημοσιευθει στο νημα της, φωνουλα λεπτη και μωρουδιστικη που εγω (σε αντιθεση με αλλους) δεν την θεωρησα καθολου σεξυ. Τωρα από σεξ, μαλλον η Αλικη δεν πρεπει να ηταν σε τοπ φορμα. Το ένα την γαργαλουσε, το άλλο την ετσουζε, το τριτο την πονουσε, μπορει να εφταιγα και εγω ή η περιβοητη χημεια, σημασια εχει οτι περασε η ωρα χωρις κατι το ιδιαιτερο και μου θυμισε ένα αστειο με το σεξ που είναι σαν την πιτσα, οπως και ναναι τρωγεται. Το σοσιαλ πηγε πιο καλα, η Αλικη φαινεται καλο παιδι και αρκετα προσγειωμενη, αλλα η συνολικη μου εντυπωση από την συναντηση με την Αλικη ηταν μετρια.

Δεν ειχα σκοπο να κανω κριτικη, αλλα τελικα ειπα να γραψω κατι όταν χθες προσεξα ένα καινουργιο νημα με τιτλο «Περιόρισε τη Πρόσβαση και θα κάνουν Ουρές». Νομιζω ότι ο αυτος ο τιτλος ταιριαζει γαντι σε περιπτωσεις σαν την Αλικη, δηλαδη κοριτσια που μπορει υπο κανονικες συνθηκες να είναι απιστευτα, καλα, ή μετρια call girl (αναλογα με τα προσωπικα γουστα και αναγκες καποιου) αλλα μετατρεπονται απο την μια στιγμη στην αλλη σε urban legends λογω της δυσκολιας στην προσβασης και της εικονικης αισθησης «αποκλειστικοτητας» που αυτή η δυσκολια δημιουργει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
JohnC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, kostas8000, AlexEasyRider

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2015
Μπράβο φίλε μου! Επιτέλους μια ρεαλιστική κριτική για την Αλίκη! Γερο-μύστης

Όταν εγώ έγραψα στο forum ότι είναι κοντόχοντρη οι αγαπούληδες-καραγκιοζάκια έπεσαν να με φάνε Θυμός
(και μάλιστα το έγραψα πολύ κομψά, βλέπε forum/Call-girls Αθήνα/Αλίκη/σελίδα 281)
21 Ιουνίου, 2015
πρεπει να προσεχουμε με της κριτικες και οχι να κρινουμε με της καυλες μας μπραβο φιλε για τα σχολια,,,
21 Ιουνίου, 2015
Συμφωνω απολυτα. Αν ειχε απκα μια αγγελια η ηταν σε γραφειο δεν θα ειχε ουτε το 1 εκατοστο των πελατων γιατι πολυ απλα ειναι μετριοτστη σε ολα και απο εμφανιση ουτε π την κοιτας στον δρομο ειδικα οπως εχει γινει. Ο μονος λογος που ειχε γινει τοσος ντορος ειναι οπως ειπες αυτο το "επιλεκτικο" στυλ. Αλλα τωρα που την εμαθαν ουτε αυτο λειτουργει..
21 Ιουνίου, 2015
Μπραβο φιλε που ειπες τα πραγματα με τ ονομα τους! βαρεθηκαμε ν ακουμε διθυραμβους για μετριες..
21 Ιουνίου, 2015
Καλά μην τρελαθούμε κιόλας επιδει πήρε δυο κιλά σε άλλους μπορεί να αρέσει και να δείχνουν και καλύτερα πανό της ως προς της υπηρεσίες της δεν είναι τυχαίο η ότι από της 33 κρητικές η 30 είναι σούπερ όταν το 99% τον cg μετά το οκτάμηνο βαριούνται.
N
nuber1
22 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σκασε ρε βλακα προμοτορα και τραβα μαθε ελληνικα αν θες να σε παιρνουν στα σοβαρα...που ουτε τοτε προκειται. Μαλακία
22 Ιουνίου, 2015
χρονοβορα σερλοκ χολμς κατασταση..για ενα απλο γ.. αξιζει..??
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7