Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πριν ξεκινήσω να διηγούμαι την άτυχη συνεύρεση, που είχα με την Βανέσα, θα ήθελα να ζητήσω ένα μεγάλο συγνώμη από όσους συναγωνιστές δεν πρόλαβα να σώσω, διότι η κριτική είναι ετεροχρονισμένη, καθώς το περιστατικό συνέβη στα τέλη του περασμένου Φεβρουαρίου.
Έλειπα στο εξωτερικό για εκπαίδευση και δεν είχα τον χρόνο και την διάθεση για να γράψω. Ακόμη και τώρα, όμως, πιστεύω ότι θα είναι χρήσιμη, η συγκεκριμένη κριτική, γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και το ταπεινό εικοσάρικο θα το δικαιούνται, πλέον, μόνο οι κοπέλες, οι οποίες θα σέβονται τον πελάτη.
Για να μην πολυλογώ, έτυχε να βρεθώ στο μπουρδέλο, επί της οδού Φωκαίας 9, όπου όταν μπαίνεις μέσα, διαπιστώνεις ότι υπάρχουν τρία διαφορετικά μπουρδέλα (κάτι σαν shop in the shop).
Αφού πέρασα στα δύο πρώτα και δεν με ικανοποίησε η εμφάνιση των κοριτσιών, καταστάλαξα σε αυτό που βρίσκεται, όπως μπαίνεις, στα αριστερά. Η γνώριμη, εδώ και χρόνια τσατσά, μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Μία με μισό ξυρισμένο κεφάλι, της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι, και την Βανέσα, ένα πολύ όμορφο μελαχρινό κορίτσι, περίπου 19 ετών, κοντούλα, με αψεγάδιαστο πεντακάθαρο σωματάκι, λαχταριστά βυζάκια και θεσπέσιο κωλαράκι.
Χωρίς δεύτερη σκέψη άνοιξα το πορτοφόλι για να δώσω τα χρήματα. Το βλέμμα της Βανέσας έπεσε κατευθείαν πάνω σε ένα αξιοπρόσεκτο πάκο από πενηντάρικα, ο οποίος στάθηκε αφορμή για τον παρακάτω διάλογο:
- "Πω πω λεφτά, δώσε μου 200€ για να περάσεις μαζί μου, για μία ώρα".
- "Αν κάνεις ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό, δέχομαι". Ήταν η άμεση απάντησή μου.
- "Όχι". Μου απαντάει, στο καπάκι.
- "Τότε ξέχασέ το". Της ανταπαντάω, με ύφος που την έκανε να καταλάβει ότι ο Παππούς (εγώ) είναι σκληρός όταν κάνει παζάρια.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, όπου γδύθηκα και την περίμενα γυμνός. Να σημειώσω ότι ο χώρος είναι τρισάθλιος, με ρωγμές στο πάτωμα, βρώμικος, το κρεβάτι είναι χτιστό και το μοναδικό έπιπλο που τον κοσμεί είναι ένας ξεχαρβαλωμένος καλόγερος.
Η Βανέσα μπήκε ευδιάθετη στο δωμάτιο και πριν ξεκινήσει την πίπα άρχισε να μου καθαρίζει τον πούτσο με αντισηπτικό μαντηλάκι. Της υπενθύμισα ότι μου είχε πει πριν, στο σαλόνι, ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό και μου απάντησε ότι όντως δεν κάνει. Όταν την ρώτησα, τότε, προς τι η απολύμανση, μου απάντησε ότι το κάνει για λόγους υγιεινής.
Εδώ θα ήθελα να σταθώ, για λίγο, και να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στην κοπέλα, γιατί παρόλο που ήταν μικρή στην ηλικία, πρόσεχε πάρα πολύ την υγιεινή της, αλλά και του πελάτη, χωρίς να κάνει κάποια "έκπτωση" πάνω σε αυτό, ούτε ακόμη και με το δέλεαρ έξτρα χρημάτων.
Αφού τελείωσε το καθάρισμα, πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε την πίπα, η οποία δεν ήταν κάτι το αξιομνημόνευτο. Σε κάποια στιγμή διαπίστωσα, ότι την ώρα που με τσιμπούκωνε, ταυτόχρονα, μάσαγε τσίχλα, η οποία μπερδεύονταν με την ψωλή μου, σε κάποιες φάσεις.
Της την είπα λιγάκι, φέρνοντας ως παράδειγμα την περίπτωση που θα μου έκανε ελεύθερο στοματικό και η τσίχλα θα κολλούσε πάνω στο γυμνό καυλί μου. Γέλασε και συνέχισε να μασάει, λέγοντάς μου ότι της αρέσουν οι τσίχλες. Πληροφοριακά να πω ότι τα αρχίδια, όχι μόνο δεν τα άγγιξε, αλλά αμφιβάλλω και αν τα κοίταξε καθόλου.
Της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό και μόλις της τον έβαλα, αυτή έκλεισε τα πόδια της, στο ύψος των πλευρών μου, μαγκώνοντάς με και ακινητοποιώντας με, χωρίς να μου αφήνει καθόλου περιθώριο για να σπρώξω.
Κατάλαβα αμέσως ότι είναι πρωτάρα και ότι χρησιμοποιούσε το συγκεκριμένο αρχέγονο κόλπο για να αποφύγει τον όποιο πόνο νόμιζε ότι θα της προκαλούσα. Της είπα, απλά, να γυρίσει κατευθείαν για πισωκολλητό, αφού δεν είχα διάθεση να έρθω, μαζί της, σε αντιπαράθεση.
Μόλις της τον έβαλα και σε αυτή την στάση, έκατσε προς τα πίσω, αφού είχε κλείσει πρώτα τα πόδια της και με ακινητοποίησε εκ νέου.
Για να σας δώσω να καταλάβετε πως το δούλευε η νεαρά το κόλπο: Φανταστείτε ένα αυτοκίνητο, το οποίο πάει στο βενζινάδικο για να φουλάρει βενζίνη. Ανοίγουμε το ντεπόζιτο, χώνουμε την μάνικα, πατάμε το κουμπί και η βενζίνη χύνεται μέσα.
Έτσι και η μανταμίτσα. Είμαι ωραία, κύριοι, σου λέει, απλά θα χώσεις το καυλί σου στην τρύπα μου και θα χύσεις μόνο με το που θα με βλέπεις, χωρίς να κοπιάσω καθόλου. Και να σου ο λακαμάς να κλαίει το εικοσάρικο, μετά.
Σταμάτησα απότομα και της είπα σε έντονο ύφος να φύγει. Αυτή νευρίασε και με αγριοκοίταζε. Άρχισα να της φωνάζω δυνατά να φύγει έξω από το δωμάτιο, για να μην την βλέπω, πηγαίνοντας στον νιπτήρα για να βγάλω την καπότα. Σηκώθηκε, άνοιξε την πόρτα του δωματίου, κοιτάζοντάς με, έχοντας πάρει ένα στραβωμένο ύφος.
Εγώ τα πήρα πιο πολύ, με αυτή την παλιόφατσα που είχε πάρει και άρχισα να της φωνάζω δυνατότερα, αφού ήμουν έτοιμος να την αρπάξω, από λεπτό σε λεπτό.
Τότε άκουσα την τσατσά να την ρωτάει τι συνέβη και αυτή να απαντάει: "Αυτός δεν ξέρει να γαμάει".
Ξαφνικά σάστισα, τα πάντα γύρω μου πάγωσαν, ο χρόνος σταμάτησε να κυλάει. Ύβρις!
Οι ουρανοί άνοιξαν, η βλασφημία ακούστηκε σε όλο το σύμπαν. Έμεινα ακίνητος, περιμένοντας να δω κάποιο κεραυνό, τον οποίο θα εξαπέλυαν πάνω στο νεανικό κορμί της οι Θεοί του έρωτα ή κάποιο πλοκάμι από το Κράκεν, το οποίο θα έβγαινε μέσα από τις ρωγμές του πατώματος, παίρνοντάς την για πάντα, στα βάθη της Αβύσσου, εκεί που δεν ακούγεται καμία ευχή και καμία κατάρα.
Έκλεισα τα μάτια και είπα, από μέσα μου: "Ω, Θεοί του έρωτα, συγχωρέστε αυτή την αφελή νέα και μην την τιμωρήσετε, δεν ξέρει ποιον έχει απέναντί της".
Για καλή της τύχη η προσευχή μου εισακούστηκε, γλιτώνοντάς την από τα χειρότερα. Σε εκείνο το σημείο, μπούκαρε η τσατσά μέσα στο δωμάτιο, χωρίς να χτυπήσει την πόρτα (μέγα φάουλ), ζητώντας μου εξηγήσεις. Ευτυχώς είχα προλάβει να βάλω το εσώρουχο.
Της εξήγησα, σε χαμηλό τόνο, τι ακριβώς συνέβη, της υπενθύμισα ότι ήμουν παλιός και γνώριμος πελάτης της και πως με καμία κοπέλα της δεν είχα αντιδράσει έτσι, στο παρελθόν. Τέλος, της είπα ότι ενώ μπορούσα, για λόγους δεοντολογίας, δεν θα έπαιρνα πίσω τα χρήματα που έδωσα.
Την ώρα που ντυνόμουν, φορώντας την μαύρη φόρμα μου, ένιωσα τέτοια απογοήτευση που, δεν ξέρω τον λόγο, αλλά όταν κοίταξα τον εαυτό μου στον καθρέπτη, ένιωσα σαν παίκτης του ΠΑΟΚ, στο ποδόσφαιρο.
Φεύγοντας, η Βανέσα ήταν στο σαλόνι και με κοίταζε με εκείνο το σιχαμένο ύφος. Γύρισα και της είπα ότι θα γράψω κριτική στο site, για το περιστατικό, με αποτέλεσμα να εισπράξω την εξής απάντηση: "Γράψε ότι θες, στα αρχίδια μου".
Την κοίταξα αμίλητος, γύρισα την πλάτη μου και έφυγα, αισθανόμενος πλέον μόνο οίκτο, γι’ αυτή την κοπέλα, η οποία ήδη είχε ξεκινήσει με το αριστερό την ενήλικη ζωή της.


ΥΓ: Το site, εκτός από το να προμοτάρει και να αβαντάρει κοπέλες, φτιάχτηκε για προστατεύει τις τσέπες και την υγεία ΟΛΩΝ μας. Μην πέφτουν στην παγίδα των νταβατζήδων κάποια άπειρα μέλη και δημιουργούν έχθρες με κάποια άλλα.

ΥΓ2: Όταν κανονίζετε ραντεβού θανάτου, κάποιοι χούλιγκαν του πληκτρολογίου, καλό θα είναι να εμφανίζεστε οι ίδιοι και όχι να στέλνετε ανυποψίαστους αντιπροσώπους σας. Αφού αποφασίζετε να τους στείλετε, δώστε τους, τουλάχιστον, δυο-τρεις σωστές πληροφορίες γι’ αυτόν που πρόκειται να συναντήσουν, πείτε τους να μην μπαίνουν σαν τα κριάρια μέσα σε ένα χώρο, να κοιτάνε αυτόν που είναι δίπλα, πίσω ή μπροστά τους και το σημαντικότερο, να βλέπουν αν κρατάει κάτι στο χέρι του. Επίσης, ενημερώστε τους, ότι όταν θέλουν να προστατεύσουν μια κοπέλα, να μην την βάζουν ανάμεσά τους γιατί θα την πάρει και αυτή η "μπάλα", εκτός αν θέλουν να την χρησιμοποιήσουν ως ασπίδα. Τέλος, όταν ψάχνει κάποιος να τους βρει, μην στέλνουν μηνύματα του τύπου, "έχω δικηγόρο" κτλ., γιατί ξεφτιλίζουν την ίδια τους την ύπαρξη.

ΥΓ3: Κάντε ένα κόπο κάποιοι, που λυσσάξατε για μια συγκεκριμένη κοπέλα, να επισκεφθείτε έναν αφροδισιολόγο. ΑΝ, το τονίζω, ΑΝ έχετε κάποιο παράσημο, τότε είμαι σίγουρος ότι τα λουλούδια και τα δωράκια που τις στέλνετε, θα μετατραπούν σε μπουνιές και κλωτσιές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.021
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2015
καλα καταρχην ο χωρος ειναι απαραδεκτος θα συμφωνησω μια μερα μπηκα γδυθηκα και στο καπακι ξαναντυθηκα πηρα τα λεφτα και εφυγα, τωρα για την βανεσσα ειναι καριολακι αλλα οποτε εχω περασει αδερφε περασα καλα οχι και γαμω αλλα καλα ,και δεν εκλεβε στις στασεις και προκαταρκτικα εκανε και δαχτυλο δεχθηκε τι να σου πω , παντως δεν ειναι για πολλα , μια μερα ακουσε και πουστριλικια γιατι εβρισε χωρις λογο και απο τοτε εφαγε ακυρο .
20 Ιουνίου, 2015
Παλι μουσκεμα, κ. info123; Ειναι στραβος ο γυαλος η στραβα αρμενιζετε;
20 Ιουνίου, 2015
"...τον οποίο θα εξαπέλυαν πάνω στο νεανικό κορμί της οι Θεοί του έρωτα ή κάποιο πλοκάμι από το Κράκεν, το οποίο θα έβγαινε μέσα από τις ρωγμές του πατώματος, παίρνοντάς την για πάντα, στα βάθη της Αβύσσου, εκεί που δεν ακούγεται καμία ευχή και καμία κατάρα."
Είσθε Ποιητής. Τέρμα!!!
20 Ιουνίου, 2015
ρε μαγκες δεν φοβαστε σε μπουρδελο να κανετε μανουρες?οσο δικιο κ αν εχετε.εχω δει κ εχω ακουσει σκηνικα που σκαει αμεσως η "ασφαλεια" κ τους γαμαει τη μανα.τα βλεπουν ολα απο τις καμερες.πολυ ξυλο.φευγουν μπλε κανονικα για νοσοκομειο.θελει προσοχη με αυτα..
20 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ίσως έιναι το must αυτού του οίκου,να ρίχνουν πουστριλίκια σε κάποιους πελάτες που τις ζορίζουν,συνήθως πιτσιρικάδες που μπαίνουν για χαβαλέ για να τις πειράξουν.Έχω πέσει σε τέτοια φάση κι εγώ με μια άλλη εκεί μέσα,νομίζω μια ξανθιά,την Αλεξία.Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι για να βάλεις στη θέση τους τους ενοχλητικούς,τα πουστριλίκια μόνο δυσφήμιση φέρνουν....
20 Ιουνίου, 2015
Μπράβο μάγκα!!!Καλά κάνεις και τα γράφεις!!Την συγκεκριμένη πουτανίτσα έχω μπεί πολλές φορές στον πειρασμό να την πάρω άλλα πάντα την φτύνω και φεύγω!!!!
20 Ιουνίου, 2015
κάποτε μου είχε συμβεί παλαιότερα τέτοια φάση στα μπουρδέλα του βαρδάρη...ε οταν βγήκα τρελλαμένος και ζήτησα απ την τσατσά πίσω τα χρήματα επειδή η πουτάνα ήταν φόλα ,ξεπρόβαλε ξαφνικά απο το πουθενά μεσα απο το κουζινάκι ένας ανθυγεινός και μόνο που δέν με σκότωσε στο ξύλο...παιδιά μαυρίστε και απαξιώστε τέτοιους άθλιους χώρους...καλά έκανες και ζήτησες το μπαγιόκο πίσω!!
21 Ιουνίου, 2015
....Φίλε , είσαι πραγματικός Έλληνας και όχι βαλκάνιος κάτοικος-κατακτητής της Ελλάδος ....εύγε για την περιγραφή σου...
22 Ιουνίου, 2015
φίλε ήταν μαλακία που έδειξες τα λεφτά.
μετά ήταν σίγουρο ότι η φάση θα χάλαγε.
23 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ! Εφόσον δείχνεις εμπράκτως στην πουτάνα πόσο ακριβώς ΔΕΝ αξίζει μην περιμένεις σωστή αντιμετώπιση Καπέλο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10