Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173465
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα την αναρτηση της προηγουμενης κριτικης μου για την Αφροδιτη,φιλος και συναγωνιστης μού ειπε οτι εκεινη ηταν η χιλιοστη μου κριτικη για αυτην.Αρα η παρουσα ειναι η υπερ-χιλιοστη.Ξερω οτι θα φανει σαν αλλο ενα κλισε ερωτικης λογοτεχνιας αλλα ο λογος που συνεχιζω να της αφιερωνω κριτικες ειναι οτι καθε φορα μαζι της ειναι τοσο ιδιαιτερη και αυτο με εντυπωσιαζει τοσο πολυ που δεν μπορω να το κρατησω μονο για μενα.
50€ ηταν αρκετα για το προγραμμα με μασαζ ενω παλιοτερα ηταν στα 60€.Φαινεται οτι στον συγκεκριμενο χωρο ακολοθειται μια σωστη οικονομικη πολΙτικη σε αντιθεση με αυτην που ασκουν εδω και αρκετα διαφοροι χρυσοκανθαροι ,καθε πολιτικης αποχρωσης,που δεν εχουν ιδεα τι γινεται εξω στον πραγματικο κοσμο.
Αλλη μια ενδειξη για το μεγεθος της απηχησης που εχει η Αφροδιτη ειναι το οτι ταυτοχρονα στο σαλονι βρεθηκαν εκπροσωποι απο 3(!) γενιες συναγωνιστων.Ο νεοτερος ημουν εγω,υπηρχαν αλλοι δυο γυρω στα 20 με 25 χρονια μεγαλυτεροι και ενας που ηταν πανω απο τα 80 οποτε θα μπορουσε ανετα να ειναι παππους μου!Μακαρι να φτασουμε στα χρονια του με υγεια και οικονομικη ανεση ωστε να μπορουμε ακομα να ασχολουμαστε με το αγαπημενο μας αθλημα.
Χρειαστηκε σχεδον μιας ωρας αναμονη μεχρι να ερθει η σειρα μου ομως ουτε το ηθικο μου ουτε πολυ περισσοτερο το...ανηθικο μου ειχε επηρεαστει.Ηταν εντυπωσιακη μεσα στα μαυρα εσωρουχα της,ο κωλος της μου φανηκε οτι ηταν ομορφοτερος απο ποτε,τα ξανθα της μαλλια ειχαν μακρυνει λιγο και τα ματια της ηταν εντονα βαμμενα κατι που εδινε περισσοτερη ενταση στο βλεμμα της.Ενω μιλουσαμε ξεκινησε ενα χαλαρωτικο μασαζ .Στην συνεχεια αλλαξαμε ρολους και της εκανα και εγω ενα συντομο μασαζ κατι που δεν αρεσε μονο σε εμενα αλλα και στην ιδια οπως μου ειπε.Ηδη ειχε βγαλει το σουτιεν της, μου ειχε βαλει το προφυλακτικο και ο πουτσος μου περιεργαστηκε το στρινγκ της και τα βυζια της.Αυτο φυσικα δεν ηταν παρα μονο το ορεκτικο καθως στην συνεχεια καθησε στα γονατα, εγω ηρθα απο πισω της και συνεχισα να παιζω με τα βυζια της και να φιλαω τον λαιμο και τους ωμους της.Η απολαυση ηταν ακομα μεγαλυτερη επειδη παρακολουθουσα αυτην την ακρως ερεθιστικη σκηνη απο τους καθρεφτες του δωματιου( με τον αριθμο 1).Εγλειψα τις μασχαλες και τα πλευρα της .Ακολουθησε ιεραποστολικο.Μετα γυρισε στο δεξι της πλευρο για να συνεχισω να την καρφωνω και σε γωνια 90 μοιρων.Ηρθε στα τεσσερα και με μια παιχνιδιαρικη κινηση λυγισε τα ποδια της και τα εφερε πιο κοντα στο σωμα της.Η κινηση αυτη εστειλε την περιτεχνη αλυσιδα που στολιζε τον αριστερο της αστραγαλο στην γαμπα , μια κινηση που δεν θα μπορουσε να περασει απαρατηρητη, και εσπευσα να γλειψω την αλυσιδα.Η γλωσσα μου συνεχισε να πορευεται στην πατουσα του αριστερου της ποδιου και στα δαχτυλα.Για να μην μεινει παραπονεμενο και το δεξι της ποδι ακολουθησα το ιδιο δρομολογιο και στην αλλη πλευρα.
Ξαπλωσα ανασκελα.Η γλωσσα και τα χειλη της ανελαβαν δραση πανω στο σωμα μου και με καθε επαφη τιναζομουν πανω σαν να με διαπερασε ηλεκτρικο ρευμα.Μετα απο εναν παθιασμενο γυρο πισωκολλητου ,με πολυ καλη ηχητικη επενδυση απο την Αφροδιτη,ημουν ετοιμος για το μεγαλο φιναλε που το εδωσε το στομα της ενω χα'ι'δευα τα μαλλια της
και τα ματια της κοιτουσαν βαθια μεσα μου.
Λιγο πριν την επετειο των εξι ετων απο την γνωριμια μου με την Αφροδιτη μπορω με βεβαιοτητα να πω οτι εχει θεσει τοσο ψηλα τον πηχυ των προσδοκιων μου απο μια γυναικα ωστε μονο η ιδια μπορει να τον υπερβει.Υπαρχουν ανθρωποι που εχουν συμβιβαστει σε πολλες πτυχες της ζωης τους εχοντας κανει απο μετριες ως κακες επιλογες και νιωθουν ασχημα για αυτο.Ο,τι επιλογες και να κανω δεν προκειται να ξεχασω οτι οι στιγμες μου με την Αφροδιτη θα μου δινουν παντα λογο να χαιρομαι για την δικια μου ζωη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.689
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού