Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 278168
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα λοιπον να δω τη Λιντα...... Ψηλη, ξανθια με ωραιο προσωπο, στηθος προς το μικρο με ωραιες ρωγες, χαλαρωση στην κοιλια, ποδαρες μακριες, πατουσα Νο 41 αφρατη, τρομερη, με φλεβιτσες και ολα! Επισης εχει αρκετα ταττου, κατι που δεν με χαλασε. Ελληνικα αριστα, αν και λιγο καιρο στη δουλεια δηλωσε.
Ρωτησα για αυταρχικο και δεν ηξερε η υπηρεσια, οποτε ηρθε η κοπελα κι εκατσε διπλα μου να το συζητησουμε. Απο κοντα ηταν πραγματι πολυ ομορφη, τα βρηκαμε και με το προγραμμα, και περασα.
Για το χωρο τα εχω ξαναπει, μεσα στους 2 τοπ για εμενα στην Αθηνα.
Μπανακι, και ηρθε χωρις καθυστερηση.
Με πολυ καλη διαθεση εκανε οτι της ζητησα, διαλεξαμε εργαλειο και αρχισα να της γλυφω τις ποδαρες. Μιλαμε για μεγαλες πατουσες και πολυ ωραιες. Αυτη με ανοιγε με δαχτυλο. Μετα με πηρε στα 4, με παρα πολυ καλη συμμετοχη! Αλλαξαμε πολλες στασεις, στα ορθια, στο κρεβατι πανω-κατω, αεροπλανικα, ολα μια χαρα! Το τελος ηρθε με την πατουσαρα της να με παταει, τρομερη εμπειρια για αυτους που γουσταρουν μεγαλες πατουσες η κυρια!
Γενικα ηταν δεκτικη σε ολα, δοκιμασε πραγματα που δεν ειχε ξανακανει και ανταπεξηλθε, περασα πολυ ωραια!
Αυτα για την ανωμαλη εμπειρια μου με την Λιντα, Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRAVALIAROS, TZOYLI, kotsos81

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Μήπως ξέρει κανείς που τη βρίσκουμε τώρα? ΈρωταςΝομίζω δε δουλεύει ων πλέον εκεί..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1