Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού έχω κουμπώσει το monster μου πηγαίνω στοχευμένα για κατάθεση στο συγκεκριμένο τσαρδί, γιατί είχα να περάσω αρκετό καιρό ... μπαίνω και στο άδειο σαλόνι ο μουστακλής τσάτσος μου παρουσιάζει την Γκαλένα, μια κοντούλα, τσιγγάνα μάλλον με κοντό σχετικά μαλλί, ποντικόφατσα, μικρά μαστάρια και μικρό κωλαράκι ... μπαίνω !!

Είσοδος της κοπέλας ενώ εγώ γυμνός και όρθιος άρχιζα να την φιλάω όντας πίσω της, κάθομαι και περνάει καπότα, ξεκινάει τσιμπούκι με έμφαση το κεφάλι το πήρα μπουκωμένα το πορνίδιο, εγώ χάιδευα τα κωλομέρια της και λίγο το μουνί της. Πρώτη στάση στα τέσσερα με θέα το γεμάτο με κρέμα κωλοτρυπίδι της άρχισα να την γαμάω, διακριτική συμμετοχή της, ύστερα σε κανονικό όπου έκλεινε πόδια αν και το άνοιγα, εδώ το πρόσωπο της κοιτούσε στα πλάγια ... στα πλάγια μετά της πλακώνω το καβλί πάνω στο μουνί τηε γιατί χαλάρωσα και τελευταία στάση από επάνω αυτή όπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος !! Η κοπέλα δουλέυει και disney '' plstia karaiskaki '' όπως μου είπε Εμμμμ κολωνού δεν θυμάμαι νούμερο ... φεύγω και περνάω από το cine-ORFEO εκεί που απέξω ήταν ένας δροσερός τύπος με κοιτούσε μπας και έμπαινα στο σινεμά Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο, λίγο παρακάτω στο ναό τον Ευαγγελιστών πλήθοε πιστών ήταν στην αίθουσα και κάναν σαν ζουλού βγάζοντας κραυγές cuuult ... συνέχεια της εξόρμησης μου στην οδό λιοσίων !!

τίποτα το ιδιαίτερο η κοπέλα μη την πάρει κανείς δεν αξίζει για μπλε εισιτήριο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενη-Γκαλένα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού