Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 53 10
Ξενοδοχεία 70363
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα πάει στη Κηφισιά για καφεδάκι με έναν φίλο και αφού νύχτωσε γύρω στις 22:30 πήγαμε στην Ερυθραία για ποτάκι.Ο κόσμος δεν ήταν πολύς και ήμασταν απογοητευμένοι και λέγαμε να πιούμε το ποτάκι και να φύγουμε.Πιο πέρα καθόντουσαν τρία milf που όλο και κοιτούσαν προς το μέρος μας.Αρχίσαμε και εμείς να τα κοιτάμε και με τα πολλά γίναμε μια παρέα.Η μια από τις τρις έδειχνε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για μένα και ανταπέδωσα το ενδιαφέρον.Ευτυχώς μου βγήκε σε καλό γιατί με την εν'λόγω κυρία μείναμε οι δύο μας όταν φύγανε οι υπόλλοιποι και ύστερα από λίγο κατόπιν δικιά της παρότρυνσης φύγαμε για να πάμε σε κάποιο άλλο μαγαζί αλλά τελικά καταλήξαμε στο Mida.Εύκολη πρόσβαση είχαμε στο παρκινκ και η ρεσσεψιόν μας ξεπέταξε στο μπα μπαμ.Πήγαμε στο δωμάτιο που πλήρωσα 30 ευρο όπου ήταν καλό σε μέγεθος αλλά είχε μια ντουζέρια και ξεχωριστό wc.Κατί πετσέτες είχε αλλά δεν ξέρω αν ήταν μπουρνούζι ή σώματος ή προσώπου και παντόφλες δεν είδα να έχει.Μια φλατ τηλεόραση είχε και δυτηχώς είχε τεράστιο πρόβλημα με την ηχομόνωση γιατί ακουγόταν συνέχεια τα αυτοκίνητα που περνούσαν αλλά και τα βογκητά από τα άλλα δωμάτια.Όταν τελείωσα και πήγα να πετάξω το προφυλακτικό στο καλάθι με τα σκουπίδια είδα ότι τον κάδο δεν τον είχαν αλλάξει και είχε μέσα αρκετά χαρτιά από άλλα ζευγάρια.

Γενικώς μου έμεινε μια δυσάρεστη γεύση από το ξενοδοχείο και μάλλον δεν θα ξαναπάω.

Αυτά από εμένα και εις άλλα γα@@σια με πολλύ όρεξη!!!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού