Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την Τσαρκα με τους Μπακαγιοκους!Μεγάλο χαμόγελο και αφού πήγα πρωτα στην Τσουβαλα Δανάη!Κεφάλι σε τοίχο!
Λέω ας πάω και στο ρομαντικό μωρο!Έρωτας
Ντονα λοιπον μελαχροινο μαλλι, ωραιο προσωπο , ωραια κωλαρα κατεμε και 2αρια βυζομπαλα με μεγαλη ρωγα!Γλώσσα Περασμα με απλό 30€!
Μπαινει το μωρο στο δωμάτιο με γνωρισε και μου λέει και Καπού αλλου ξαναβρεθηκαμε!Ναι!
Ε! Τις Λεώ παιζει κι αυτό το σενάριο .....Μεγάλο χαμόγελο το μωρο λύθηκε κατευθείαν και αφηθηκε στα χεριά μου για πορνομασαζ!Γλώσσα ξαπλωμένη έτσι όπως ηταν με την κωλάρα να κοιτάει το ταβάνι μονο Γκαβλα και τίποτα άλλο ! Την γύριζω και απο μπροστα για να απόλαυσω τα γλύκα βυζακια της και ενα ρουφηχτο φιλί στον αφαλός που το μωρο με λέει Ελα να σε φτιαξω κι εγώ λίγο! Έτσι οπώς μου το είπε νόμιζα οτι θα μου κανει κι εμένα μασάζ άλλα δεν!Ντροπή Ξεκίνησε μια πίπα με πολλά παιχνίδια στο πουτσοκεφαλο και κάτι μπουκωματα ελάχιστα! Στον αγώνα την γυρίσω σε ιεραποστολικο σε χαλαρό ρυθμο και πόλλα φιλια στο λαιμό της!Έρωτας την λέω Ελα να αλλάξουμε ΕΣΥ απο πανω! Εδώ ηταν το παθιαρικο σημείο της Ντονάς!Ναι! Τι κάθισμα βαθυ , τα κωλομερια να ακούγονται πέρα δώθε , τα βυζακια της να μην σταματάω να τις τα ρουφαω! Και Καπού εκεί απο τον έντονο ρυθμο που έδωσε η Ντόνα! Το τέλος ήρθε με εμένα να αναστεναζω απο την γκαβλα!Έρωτας

Τα είπαμε λιγάκι με το μωρο για το καλοκαιράκι που έφτασε! Με χαιρετάει και μου λέει αχ! Αυτά τα χέρια σου! Καπέλο
I love Ντόνα! I love ΚΩΛΑΡΑ!!!!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντόνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2015
Ρομαντικέ αλήτη Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1