Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν χρειαζεται να γραψω κατι για την κοπελα, πλεον ειναι πολυ γνωστη στην πολη μας (ισως το νο1 αυτη τι στιγμη)και εχω κανει αναλυτικη παρουσια στην προηγουμενη μου κριτικη για αυτην.Θα σταθω στις απαραδεκτες συνθηκες που συναντισα στο εν λογο στουντιο, καταρχην να πω οτι μαλλον κανουν αρπαχτες(εχω ακουσει οτι θα κλεισουν τα στουντιο στην α.γ) γιατι ειδα την τσατσα να εχει συνεχεια το βλεμα της στην πορτα και αδιαφορουσε για τι γινοταν μεσα, και απ εξω απ το στουντιο παντα υπηρχε ενας τυπος που καθοταν στο αμαξι και συχνα πυκνα εμπαινε στο στουντιο.Ειπα μια στιγμη να φυγω αλλα οταν ειδα την ελενα λεω σιγα ενα μαμησει ριχνω και φευγω,μπηκα τελικα στο δωματιο που ειναι στο βαθος το οποιο δεν το ελεγες οτι ειναι και σε καλη κατασταση αλλα ψιλοπαλευοταν γιατι στα αλλα δωματια παλιοτερα ειχαν θεματα και τα κρεβατια, αυτο τουλαχιστον ηταν ενταξει.Ηρθε η κοπελα αρχισαμε τα χαμουρεματα και εκει αμεσως καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα, ειχαμε πολυ ζεστη και τις λεω να κανει κατι για αυτο, μου λεει οτι δεν γινεται τιποτα, και να μην τα πολυ λογο μεχρι να τελειωσει η συνευρεση ειχαμε γινει μουσκεμα στον ιδρωτα, φευγοντας τι και αν ειπα στην τσατσα τη επικρατει στο δωματιο εγω τα ελεγα και εγω τα ακουγα, σορρυ αλλα εγω με τετοιες συνθηκες οποιαδηποτε κοπελα και να ειναι δεν ξαναμπαινω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2015
πράγματι θα κλείσουν απο την ανδρέου γεωργίου λόγω ξενοδοχείου met hotel...λίγα μαγαζιά φίλε μου αξίζουν τον χαρακτηρισμό ..τα υπόλοιπα είναι απλά κακόγουστα και βρώμικα μπουρδέλα που μεταφέρθηκαν απο τον βαρδάρη και δέν λένε να εξελιχθούν! τέτοια κολωμάγαζα καλά θα κάνουμε όλοι μας να τα μαυρίσουμε και να τα απαξιώσουμε ώστε αργά η γρήγορα να σβήσουν εντελώς απο τον πορνοχάρτη !!!
17 Ιουνίου, 2015
Την γαμουσα χτες στο ίδιο δωμάτιο και ένας σκύλος ακριβώς από έξω γαύγιζε σαν τρελος Προσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2