Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποστολη εκτός έδρας, για άλλη μια φορά και αφού η πρώτη επιλογή ''είχε τα ρούχα της'', επέλεξα την Δήμητρα.
Το ραντεβού κλείστηκε στο ξενοδοχείο μου, με ένα γρήγορο τηλεφωνο με την τηλεφωνήτρια του γραφείου και η Δήμητρα ήταν με μια 10λεπτη καθυστέρηση, στο δωμάτιό μου.
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια γκομενάρα, με λευκό, στενό, μίνι φόρεμα και κόκκινες πορνογόβες. Μπαίνει μεσα, χαμόγελα, αγκαλιές, φιλιά και βούρ για φρεσκάρισμα. Βγαίνει μέ ένα σετάκι κόκκινα εσώρουχα.
Η κοπέλα είναι πολύ αδύνατη αλλά γυμνασμένη με κοιλιακούς και σιλικονάτο βυζι που θα μπορούσε να είναι ένα νούμερο μικρότερο. Οι ρώγες της είναι μονίμως στητές γι αυτό προσοχή μη σας βγεί κανα μάτι.
Ξεκινάει το ματς με GFE κατασταση στην αρχή, που εξελίσσεται σε PSE. Πολύ καλή πίπα με προσπάθειες deep throat, με κλιμακούμενη δύναμη. Στο γλυφομούνι είναι πεντακάθαρη και φρεσκοξυρισμένη, δείχνει να γουστάρει. Πρώτη στάση αυτή από πάνω και γω να πιπιλάω βυζιά λαιμό και αυτή να με φιλάει πότε δυνατά πότε απαλά και να παίζει με το αυτί μου. Μετα από λίγες εναλλαγές στάσεων, την έριξα στα 4 όπου πήρε μιά στάση ένα με το σεντόνι. Κατάθεση με τριψίματα και χουφτωμα βυζιών.
Ενα ντουζάκι και από τους δύο χωριστά και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος με δική της πρωτοβουλία. Εγινε περίπου ο ίδιος αγώνα με μπόλικο 69 αυτή τη φορά και κατάθεση στο στόμα της, όπου με στραγγισε με μπόλικο κοίταγμα στα μάτια και δεν με άφησε μέχρι που άρχισε να μου πέφτει.
Την συνάντηση την κρίνω από τις πολύ καλές. Το μόνο μείον, είναι ίσως ότι το παρακάνει στο PSE και μπορεί κάποιους να τους κακοφανεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2015
τυπε,ολα καλα αλλα το κοιταγμα στα ματια στη σταση 69 ειναι κατι που δεν εχω καταφερει ποτε....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1