Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαβάζοντας χθες στην Ημερίσια Ενημέρωση ότι η Κλεοπάτρα με τις βυζάρες είναι Τροφωνίου κάτι σκίρτισε μέσα μου...
Ένα χρόνο την ψάχνω έχω ακούσει τόσα για τα τσιμπούκια της και τα βυζιά της και φως πουθενά. Σε περίπτωση που δεν μου έκανε εμφανισιακά θα πήγαινα να τσεκάρω Διδύμου και αν είχα και εκεί τα ίδια αποτελέσματα θα κατέληγα στην Νίκη όπου καιρό θέλω τώρα να την δοκιμάσω ! Τελικά έφαγα ήττα λόγω δοντιών μιλάμε τέτοια μαυρισμένα δόντια έχω πάρα πολλά χρόνια να δω σε τόσες πουτάνες μαζεμένες. Κατέληξα στην Νίκη όπου δεν το μετάνοιωσα καθόλου !!! Η κοπέλα είναι αρχικαυλιάρα, πεντακάθαρη με βελούδινη επιδερμίδα και φοβερή διάθεση !!! Η πίπα της για σεμινάριο αλλά αυτό που με τρέλανε είναι τα φανταστικά γλωσσόφιλα που δίνει !!! Για μένα έγινε στανταράκι σαν την Πωλίνα από Καλύμνου !Ναι!Γερο-μύστης Συνίσταται για τους λάτρεις των μιλφ !!!Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Ripper
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
523
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2015
Καλά είναι ποτέ δυνατόν να δίνει κανεις20€ για να περάσει με μια γκιλφ πάνω από 50 που έχει κρεμάσει δραματικά μέχρι και στην κοιλιά ραγαδες έχει εδώ ή τσατσά με τα γυαλακια είναι πολύ καλιτερη από τη Νίκη ειδικά σε σώμα κανονικά ή Νίκη έπρεπε να πληρώνει για να την πάρει κανείς ή στην μόνη περίπτωση που θα μπορούσε να δουλέψει είναι μετάξι κολωνου47,53 και παλι10€ για αυτη πολλά είναι κάποια μαγαζιά καλιτερα να κλείσουν παρά να θέλουν 20€ για γριές όπως ή Νίκη αφήστε που στο κολωμαγαζο αυτό όπως και Διδυμου16 οι μαλακισμενες τσατσαδες χτυπάνε πάντα πόρτα πριν το10λεπτο κατάμαυρο μακρια
20 Ιουλίου, 2015
Εκ παραδρομής έγραψα το σχόλιο σε λάθος κριτική για την ακριβως πιο πάνω πηγαινε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2